14.4.2023 13:00
15.4.2023 09:00
16.4.2023 09:00

COMIC-CON PRAGUE

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 14.4.2023 13:00
15.4.2023 09:00
16.4.2023 09:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Comic-Con Prague s.r.o. a Active Radio a.s.
Cena

790 – 4 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
50% sleva (neplatí pro VIP vstupenky) + 50% sleva (neplatí pro VIP vstupenky)
---
děti
50% sleva (do 9 let včetně, neplatí pro VIP vstupenky)

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společnosti Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketmaster
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O2 universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.

Hvězdní hosté
„V tuto chvíli mohu potvrdit, že na čtvrtý ročník Comic-Conu Prague dorazí světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. S dalšími hollywoodskými hvězdami jednáme, jejich jména budeme zveřejňovat postupně. Z komiksových tvůrců máme potvrzeného Jasona Aarona,“ uvádí za pořadatele Pavel Renčín, marketingový ředitel společnosti Active Radio. Amerického herce a producenta Dannyho Glovera znají fanoušci především díky roli detektiva Rogera Murtaugha v kultovní sérií akčních filmů Smrtonosných zbraní. K vidění je také ve filmech Útěk z Alcatrazu, Purpurová barva a Predátor. Skotský herec Brian Cox za roli mediálního magnáta Logana Roye ve veleúspěšném seriálu Boj o moc získal Zlatý glóbus. Mimo jiné si zahrál také ve filmech Statečné srdce, X-men 2, Zrození Planety opic, Červený drak, Agent bez minulosti nebo Bournův mýtus. Americký scenárista Jason Aaron proslul svými autorskými komiksy Skalpy a Southern Bastards. které mu následně vynesly práci na superhrdinských komiksech od DC a Marvel jako Thor, Doctor Strange nebo Wolverine.

Nadupaný program
V dubnu příštího roku Praha zažije již počtvrté svátek fanoušků komiksu, sci-fi, fantasy či počítačových her – Comic-Con Prague. Návštěvníci se mohou těšit nejen na fotografování, autogramiády a besedy se zahraničními i domácími herci a umělci, ale i na promítání, workshopy, soutěže, výstavy, koncerty a také na hraní videoher a stolních her. Na místě bude také k zakoupení fanouškovský i profesionální merch spojený s populárními franšízami. „Bohatý fanouškovský program připravujeme ve spolupráci s komunitou známou z dalších českých conů. Programové linie se budou věnovat fenoménům jako Hra o trůny, Harry Potter, Star Trek, Star Wars, Červený trpaslík, manga, anime a dalším,“ doplňuje programový ředitel festivalu Václav Pravda.

Tip na vánoční dárek
Až do konce roku je možné zakoupit vstupenky na Comic-Con Prague v síti Ticketmaster za zvýhodněnou cenu. Vedle klasických jsou v nabídce také speciální sběratelské a VIP vstupenky.

Novinky a aktuality o akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích, kam budou postupně přidávány nové, podrobnější informace:
Web: https://www.comiccon.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/comicconprague/
Instagram: https://www.instagram.com/comiccon_prague/

Organizátoři a partneři
Comic-Con Prague 2023 společně organizují společnosti Active Radio a.s. a Comic-Con Prague s.r.o., hlavním mediální partnerem je hudební rádio Evropa 2. Hlavním partnerem je Coca-Cola.

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.