30.10.2022 10:30
30.10.2022 15:00

FANTAZIE NA KOLEČKÁCH

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 30.10.2022 10:30
30.10.2022 15:00
Vstup od 9:30 a 14:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel MOOM Production s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán FANTAZIE NA KOLEČKÁCH Ticketmaster (154.52 Kb)
Cena

1 500–2 500 Kč
---
vozíčkář + doprovod
700 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společnosti Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketmaster
Pokladny
Pokladny
Po - Pá09:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – MOOM Production s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz.

Velkolepá muzikálová revue Michala Nesvadby, Fantazie na kolečkách, se na podzim představí v deseti tuzemských městech. Originální muzikálová show pro celou rodinu, jejímž autorem je oblíbený herec pro děti Michal Nesvadba, Fantazie na kolečkách … aneb záhada mizejících hraček, se konečně dočká své světové premiéry. Ve dvouhodinové muzikálové revue pro celé rodiny, v režii Lumíra Olšovského a pod hudební taktovkou Ondřeje G. Brzobohatého, se představí 40 účinkujících v originálních výpravných kostýmech skřítků a pohádkových postav obklopených nafukovacím královstvím, oživené sportovními výkony mistrů na freestyle kolech, koloběžkách a in-line bruslích. Michal poprvé doveze naživo Františka a Fanynku z Kouzelné školky a chybět nebudou Bafík, Zeleňour či Žluťoun ze známých televizních seriálů.

„Na mých představeních napříč republikou mi děti, rodiče, prarodiče a přátelé stále říkali, ať udělám nějakou velkou show ve stylu těch dětských amerických. A ta chvíle je tady. Projekt je dárkem těm, kdo vyrostli na Kouzelné školce a vrcholem mé celoživotní práce pro děti. Vytvořil jsem podívanou, kde se stále něco děje, hraje barvami a světly a není nouze o napětí, smích i dojetí. Fantazie na kolečkách bude velkou oslavou a party na všem, co se točí pod nohama. Na kolečkových bruslích, kolech, hoverboardech, jednokolkách i koloběžkách. A rozhodně není jen o mě. Nezvyklé propojení pohádky a sportovního světa freestylu dělá show ojedinělým a výjimečným zážitkem. Budeme sledovat napínavý příběh jedné školky, kde se začaly ztrácet hračky. Diváci a děti se stanou součástí příběhu a s pomocí skřítků v čele s Františkem a Fanynkou pomohou záhadu vyřešit.“ říká ke slavnostní premiéře její tvůrce Michal Nesvadba.

Velkolepá rodinná show Fantazie na kolečkách s podtitulem Záhada mizejících hraček pobaví děti od 3 let, ale také jejich starší sourozence, kteří už možná pohádkám odrostli, ale rádi se prohánějí na kolech a koloběžkách ve skate parcích. Napětí a adrenalinový zážitek totiž dodávají pohádkovému příběhu sportovci, mistři světa a Evropy na freestyle koloběžkách a kolech, kteří předvedou mistrovské skoky a triky na rampách, kde se ukáží v nezvyklých rolích.

Pro Michala Nesvadbu je autorský projekt vrcholem a vyústěním jeho celoživotní práce po děti, také oslavou 65. narozenin a hlavně rozloučením. Ve své domovské České televizi oznámil ukončení působení v pořadu Kouzelná školka k červnu 2023. Michal Nesvadba byl součástí pořadu od roku 1999, kdy navázal na rodinnou tradici, kterou kdysi svými pořady pro děti založil jeho otec, herec Miloš Nesvadba.

Autorský tým velkolepé rodinné show Fantazie na kolečkách tvoří jména jako Lumír Olšovský (režie), Ondřej Gregor Brzobohatý (hudba) či Lukáš Vilt (choreografie) nebo Tomáš Váňa (režie filmu). Vystoupí čtyřicet účinkujících, mezi nimi i mistři světa, Evropy ve freestyle na koloběžkách (Richard Zelinka), na in-line bruslích nebo na MTB kolech (Tomáš Zejda). Chybět nebudou originální Michalovy vynálezy ze samolepicí pásky, nafukovací svět a kostýmy v nadživotní velikosti, unikátní světelné efekty a vystoupení skupiny Pyroterra nebo obrovská LED plocha o rozměrech 12×5 metrů s úžasnou videoprojekcí, která je součástí celého představení.

 

Autorský tým

Autor projektu: Michal Nesvadba
Režie: Lumír Olšovský
Hudba: Ondřej G. Brzobohatý
Film: Tomáš Váňa
Choreografie: Lukáš Vilt
Výkonný producent: Oldřich Vodrážka a Michal Nesvadba/MOOM Production s.r.o.

Více informací

www.fantazienakoleckach.cz
www.facebook.cz/fantazienakoleckachsMichalem
www.instagram.com/fantazienakoleckach

Harmonogram podzimní tour 2022

22. 10. Třinec – WERK ARENA /15.00h/
30. 10. Praha – O2 universum /10,30h a 15.00h/
5. 11. Chomutov – Rocknet Aréna /15.00h/
12. 11. Brno – Winning Group Arena /15.00h/
17. 11. Plzeň – ZS Hockey Club Plzeň 1929 /15.00h/
19. 11. Zlín – Zimní stadion Luďka Čajky /15.00h/
26. 11. Liberec – Home Credit Arena /15.00h/
3. 12. Pardubice – Enteria arena /15.00h/
10. 12. České Budějovice – Budvar aréna /15.00h/
17. 12. Ostrava – Ostravar Aréna /15.00h/

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.