22.4.2023 19:00

FIRST SLAP FIGHT SHOW

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 22.4.2023 19:00
Vstup od 18:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel ONLY THE BEST s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán PRVNÍ GALAVEČER FACKOVANÉ Ticketmaster (363.94 Kb)
Orientační plán PRVNÍ GALAVEČER FACKOVANÉ Ticketportal (256.00 Kb)
Cena

CZK 390 – 4 990
---
vozíčkář + doprovod
CZK 490 + CZK 1

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – ONLY THE BEST s.r.o.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek budou Ticketmaster Česká republika a RSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejních sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

The Red Face organization brings globally popular slap fight tournaments to the Czech Republic. An epic show awaits you.

As part of the gala evening, 14 slaps fights will be presented. It will be fought in two categories. Men up to 90 kg and men over 90 kg. These categories fall under the so-called pyramid, where there will be competition for advancement to the next gala evening, and the winner will take home 1 million czech crowns at the end. Another specific category will be the so- called show fights of well-known faces from the ranks of celebrities. Spectators can look forward to a show full of surprises, turning points and revelations as part of the first gala evening.

During the gala evening, the world champion Captain Demo will perform.

You can look forward to the following matches:
ZDENĚK GODLA VS. STAROSTA ŘEPORYJÍ PAVEL NOVOTNÝ
ADAM RAITER VS. FREESCOOT
NIKOLA LAUBEROVÁ VS. EVA PLASTIC QUEEN
ABE CHARVÁT VS. TOMÁŠ CHLUP
JANA DUCHOŇOVÁ VS. KATEŘINA ČAVAJDOVÁ
DENIS BURKET VS. MAX GREEN

And more.

 

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR EVENTS AT THE O2 UNIVERSUM ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.