14.10.2023 09:00

HUMBOOKFEST 2023

Prodej vstupenek byl ukončen.

Data 14.10.2023 09:00
Vstup od 9:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Albatros Media a.s. Pokyny pořadatele
Cena

799 a 1 199 Kč
---
vozíčkář + doprovod
799 Kč + 1 Kč
---
děti
99 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Albatros Media a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k opakovanému vstupu. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz.

HumbookFest je literární festival pro čtenáře young adult, který ve střední Evropě nemá obdoby. Letošní osmý ročník se bude konat v sobotu 14. října v pražském O2 universu, a to ve velkém stylu: návštěvníkům nabídne skvělé české autory a další tvůrce, tematické besedy, workshopy i hvězdné zahraniční hosty Brigid Kemmerer, Neala Shustermana a Stacey Marie Brown. A samozřejmě dojde i na přehlídku fantastických cosplayů, herní zónu a spoustu dalších originálních aktivit.

Brigid Kemmerer je autorkou young adult bestsellerů Na co slova nestačí, Dopisy ztraceným či Říkej tomu, jak chceš. Další zahraniční spisovatelkou bude Stacey Marie Brown, která v Česku debutovala prvním dílem fantasy série Divoká říše a její druhý díl představí právě na HumbookFestu. A zlatý hřeb na závěr – Neal Shusterman! Oceňovaný autor má na kontě přes tři desítky knih včetně megaúspěšné série Smrtka, podle níž v současnosti vzniká i hollywoodský velkofilm.

Vedle zahraničních autorů se představí čeští spisovatelé a spisovatelky – zavedená jména i nováčci v literárním světě. Na besedách se budeme zabývat aktuálními tématy, která hýbou nejen knižním světem mladých čtenářů. To vše a mnohem víc bude HumbookFest 2023!

Další informace o HumbookFestu najdete na www.humbook.cz a na sociálních sítích Humbooku.

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.