1.10.2022 20:00

KAPITÁN DEMO

Data 1.10.2022 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Ke stažení Orientační plán KAPITÁN DEMO Ticketmaster (323.11 Kb)
Cena

777–2 222 Kč
---
vozíčkář + doprovod
999 Kč + 1 Kč
---
děti
699 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společnosti Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Pro nákup rodinného vstupného kontaktujte obchodní oddělení Ticketmaster na adrese obchodni@ticketmaster.cz.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketmaster
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Očekávaná show Kapitána Dema v O2 universu se přesouvá ze 4. května na sobotu 1. 10. 2022. Lístky, které si příznivci česko-italského podnikatele zatím pořídili na původní datum, zůstávají v platnosti a mistr pro tyto fanoušky udělá speciální meet & greet před koncertem s dárky.

Další vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketmaster.cz. Vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti a není je třeba vyměňovat.

Křest poslední vydané desky Mistr Světa Všeho proběhne za účasti zajímavých hostů z řad českých celebrit. Nebude chybět Dalibor Janda, se kterým Demo nazpíval hit Pudeme domu a budeme někoho pomlouvat, Jan Bendig se Zdeňkem Godlou, Tomáš Klus, Tomáš Klus revival, operní pěvkyně Kristýna Kůstková a mnoho dalších VIP.

„Zase jsem si takhle jednou zašel na benzínku abych si zkusil natankovat jako normální lidi a měl jsem vidění, vidění dvou jedniček a třech dvojek. A pak jsem zjistil, že jsem si do svýho zlatýho broučka natanktoval místo nafty benzín a to, to bylo znamení. Nemůže bejt lepší datum na křest než se dvěma jedničkama a s třema dvojkama! A ještě k tomu sobota, můj oblíbenej den kdy nedělám nic.“ prozradil Kapitán Demo.
Album Mistr Světa Všeho vyšlo začátkem roku a magnát Demo na něm pracoval přes devět let. Je to multiplatinovka a podle Kapitána Dema se jedná o tvrdší desku než byla deska předcházející.
Rozhodně se můžete těšit na nevídanou show, což je u koncertů mistra již standardem.

kapitandemo.cz
www.instagram.com/kapitandemo/

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.