Obsazujeme pozici výkonné produkce při vlastních akcích Bestsport v O2 areně, O2 universu a Foru Karlín

13. prosince 2021

Bestsport, a.s., majitel a provozovatel O2 areny a O2 universa obsazuje pozici Odborného pracovníka / pracovnice – výkonná produkce při vlastních akcích Bestsport v O2 areně, O2 universu a Foru Karlín.

O2 arena, O2 universum a Forum Karlín jsou skvělá místa, která se již brzy opět otevřou pro pořádání velkokapacitních akcí. Tyto akce jsou dílem z části zahraničních i českých produkcí, ale zároveň i produkčního týmu Bestsport, a.s., do kterého nyní hledáme novou kolegyni nebo kolegu. Líbí se Vám tato nabídka? Podívejte se na náš inzerát, dejte odpovědět, přiložte svůj životopis a možná, že až příště půjdou Vaši přátelé na nějakou akci, tak Vy budete vědět, že je to z části i Vaše dílo. Skvělý pocit, co říkáte?

Každá akce začíná rozpočtem, pokračuje smlouvou a končí vyúčtováním. To je proces, který vyžaduje pečlivost, soustředění, velký kus organizačních a komunikačních dovedností, a to zejména v angličtině. Budete u toho a budete to vy, kdo bude členem produkčního týmu O2 areny.

Odborný pracovník – výkonná produkce při vlastních akcích Bestsport v O2 areně, O2 universu a Fóru Karlín

Zaměstnavatel Bestsport, a.s. – majitel a provozovatel O2 areny a O2 universa hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Výkonná produkce akcí v O2 areně, O2 universu a Foru Karlín.

Požadavky:
Středoškolské vzdělání. Předchozí praxe 3 roky, není podmínkou. Dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office). Schopnost pracovat v anglickém jazyce (písemně i ústně).

Náplň práce:
a) vyhledání a výběr vhodných akcí v oblasti koncertů a sportovních akcí pro realizaci ve vlastní režii Bestsport, a to jak na domácím trhu, tak i v zahraničí;
b) aktivní kontaktování (aktuálních, potenciálních za podmínek uvedených níže) obchodních partnerů s nabídkou možné realizace akcí v O2 areně, O2 universu a Foru Karlín;
c) přípravu a rozpočty akcí;
d) jednání s jednotlivými dodavateli podílejícími se na realizaci koncertů a sportovních akcí;
e) přípravu návrhů smluv s obchodními partnery;
f) koordinaci uzavírání smluv s obchodními partnery;
g) kontrolu plnění vyplývající ze smluv s obchodními partnery;
h) přípravu a realizaci vyúčtování koncertů a sportovních akcí;
i) přípravu a koordinaci uzavření pojistných smluv pro konání koncertů a sportovních akcí;
j) komunikaci s orgány veřejné správy a obdobnými osobami (např. Dopravní podnik, Praha 9, městská část, kolektivní správci);
k) přípravu mapu hlediště akce (seating plan) a zadávání akcí do prodeje prostřednictvím určených prodejců vstupenek;
l) realizuje produkční zajištění vlastních akcí
m) dojednává harmonogramy a plán přípravy akcí s agenturami/umělci
n) koordinuje spolupráci s ostatními útvary Bestsport, a.s. a dodavateli služeb

Jsou vám přirozené tyto vlastnosti?

Samostatnost, odpovědnost, přirozená inteligence, schopnost soustředit se a nedělat chyby. Pozitivní a usměvavá osobnost, schopnost příjemného a profesionálního vystupování.

Co nabízíme:

Fantasticky zajímavou a prestižní práci. Dobré finanční ohodnocení a možnost být u TOHO!!!

KONTAKT PRO ZASLÁNÍ CV
Jaroslav Svoboda – email: svoboda@bestsport.cz