Unikátní streamingové studio s největší LED stěnou v O2 universu

23.Říjen 2020


Unikátní streamingové studio, jenž bylo zřízeno ve spolupráci s AV Media Events v sále B, nabízí exkluzivní prostor pro konání online konferencí a může se pochlubit největší LED stěnou v České republice o velikosti 16x4m s možností multimediální prezentace. O2 universum je tedy schopno přivítat virtuální konference, kongresy či prezentace.

V rámci speciálního balíčku je nabízen set-up, který zajišťuje požadované rozestupy mezi účastníky, poskytuje nejnovější AV techniku či zabezpečené připojení k internetu a v neposlední řadě jsou dodržována veškerá hygienická opatření – dezinfekční prostředky k dispozici ve všech prostorech, měření teploty zaměstnanců při nástupu do práce, personál po celou dobu konání akce nosí roušky a v případě cateringu také používá jednorázové rukavice.

V rámci kapacity se dokáže O2 universum přizpůsobit přáním klienta a v podstatě na takové akce nemá limity. Disponuje celkem 21 sály různých velikostí a každý jednotlivý sál nabízí několik variant uspořádání. V současné době byla také dokončena rekonstrukce 18 nových salonků v prostoru Meeting Hubu. Celkově se tedy O2 universum dostává na 39 unikátních prostor, které může klientovi nabídnout.

Své požadavky neváhejte zasílat Lucii Bučkové, Sales Manager O2 universum, e-mailem na buckova@bestsport.cz, nebo volejte na tel: 702 203 727.