Unikátní streamingové studio s největší LED stěnou v O2 universu

23.Říjen 2020


Unikátní streamingové studio, jenž bylo zřízeno ve spolupráci s AV Media Events v sále B nabízí exkluzivní prostor pro konání hybridních konferencí a může se pochlubit největší LED stěnou v České republice o velikosti 16x4m s možností multimediální prezentace. O2 universum je tedy schopno přivítat virtuální konference, kongresy či prezentace.

V rámci speciálního balíčku je nabízen set-up, který zajišťuje požadované rozestupy mezi účastníky, poskytuje nejnovější AV techniku či zabezpečené připojení k internetu a v neposlední řadě jsou dodržována veškerá hygienická opatření – dezinfekční prostředky k dispozici ve všech prostorech, měření teploty zaměstnanců při nástupu do práce, personál po celou dobu konání akce nosí roušky a v případě cateringu také používá jednorázové rukavice.

V rámci kapacity se dokáže O2 universum přizpůsobit přáním klienta a v podstatě na takové akce nemá limity. Disponuje celkem 21 sály různých velikostí a každý jednotlivý sál nabízí několik variant uspořádání. V současné době byla také dokončena rekonstrukce 15 nových salonků na obchodním prstenci O2 areny. Celkově se tedy O2 universum dostává na 36 unikátních prostor, které může klientovi nabídnout.

Své požadavky neváhejte zasílat Lucii Bučkové, Sales Manager O2 universum, e-mailem na buckova@bestsport.cz, nebo volejte na tel: 702 203 727.