XINDL X pokřtí nové album TERAPIE 25.11.2021 v O2 universu

4. října 2021

Ondřej Ládek, písničkář a scénárista, známější pod svým pseudonymem Xindl X, vydává 29. října 2021 nové album. Nese název Terapie a přináší barevnou škálu písní. Jde o nejosobitější a nejotevřenější, téměř až zpovědní desku, kterou Xindl X pokřtí a představí svým fanouškům na svém dosud největším koncertu 25. listopadu 2021 v pražském O2 universu.

Původní termín/místo: 30.01.2021, O2 arena. Nový termín/místo: 25.11.2021, O2 universum. Vstupenky na původní termín konání (30. ledna 2021) zůstávají v platnosti.

„Všechny písničky na desku jsem napsal během lockdownu, v první vlně covidu. Skládání a textování bylo to jediné, co mi pomáhalo držet si víru, že svět je stále normální. Že nežijeme konec světa. Vždy ráno vstát, vzít si kytaru a začít skládat, to pro mě byla Terapie, abych se nezbláznil,” vysvětluje název novinkového počinu Xindl X.

Spolu s albem, které obsahuje 11 skladeb, vychází i nový videoklip k singlu „Lovec perel“, který Ondřej Ládek napsal pro svou ženu.

Nové album je opravdu žánrově nejpestřejší z dosavadní tvorby Xindla X. Objeví se zde zbrusu nové, ale i již dříve vydané singly, jako jsou “Sebelovesong”, “Něco je ve vzduchu” nebo “Má chata, můj hrad”, které již byly zařazeny i do koncertních setlistů v rámci letní festivalové sezóny. Skladba “Má chata, můj hrad” zároveň doprovází nový komediální seriál “Osada” respektovaných tvůrců P. Kolečka a R.Bajgara , který je k vidění od 3. září v České televizi.

Albovou novinku zpěvák pokřtí na svém dosud největším koncertu v pražském O2 universu.
25. listopadu letošního roku tak zazní řada nových i známých písní v úpravě s šedesátičlenným sborem Maranatha Gospel Choir, vystoupí mnoho zajímavých hostů a show dostane i neobvyklou vizuální podobu, kterou má na svědomí výtvarník a režisér Ondřej Pfeiffer, autor všech animovaných klipů Xindla X. „Věřím, že to bude jedinečný a neopakovatelný zážitek,” uzavírá Ondřej Ládek

 

Držitelé vstupenek na původní termín 30. ledna 2021 do původního místa konání koncertu O2 areny, budou podle typů lístků přímo osloveni příslušnou ticketingovou společností nebo zástupcem pořadatele koncertu. Ti zajistí výměnu vstupenky do nového místa konání koncertu následovně:

1. Vstupenky na stání
Pokud máte vstupenky na stání (bez ohledu na to, zda byly zakoupené přes Ticketmaster nebo Ticketportal), prosíme, ponechte si je. Tyto vstupenky automaticky platí na stání i na koncert v novém termínu a není potřeba je vyměňovat.

2. Vstupenky na sezení – zakoupené v síti TICKETMASTER
Všem držitelům vstupenek na sezení zakoupených v síti Ticketmaster se prodejní společnost ozve v nejbližší době a zašle nové vstupenky s přidělenými místy do O2 universa.

3. Vstupenky na sezení – zakoupené v síti TICKETPORTAL
Všem držitelům vstupenek na sezení zakoupených v síti Ticketportal se ozve pořadatel koncertu, společnost Bestsport, a v nejbližší době zašle nové vstupenky s přidělenými místy do O2 universa.

4. Vstupenky zakoupené bez předchozí rezervace na pobočkách Ticketmasteru či Ticketportalu
Pokud jste vstupenky zakoupili bez předchozí rezervace v kamenné pobočce, prosíme, postupujte následovně:
• vstupenky zakoupené na prodejních místech Ticketmaster – kontaktujte prodejní společnost, u které jste vstupenky zakoupili, na www.ticketmaster.cz;
• vstupenky zakoupené na prodejních místech Ticketportal – ohledně výměny vstupenek napište e-mail na adresu xindlx@bestsport.cz.

Veškeré informace najdete na www.xindlx.cz, www.o2arena.cz nebo www.o2universum.cz.