1.12.2019 18:30

Ghost

Ticket sales have ended.

Date 1.12.2019 18:30
Place O2 universum, Praha
Organizer LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Organizer
Download Orientation plan - Ghost (143.68 Kb)
Price

990 - 1290 CZK

---

wheelchairer + guide

990 + 1 CZK

 

Sale / reservation Ticket sales have ended.
Box offices
Box office – entry no. 1, O2 arena
Mon - Fri9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Event day10:00 - 1 hour after the start of the event
Information Bestsport, a.s. records of visitors and other persons in accordance with Privacy Policy.

Organizer – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2universu a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do O2universa. Po opuštění O2universa pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a další předměty jejíchž seznam je uveden na vstupenkách, případně v informacích uvedených pro jednotlivou akci na www.ticketmaster.cz.

Na těchto stránkách jsou k dispozici také další informace/omezení týkající se konkrétní akce.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s.postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz.

 

GHOST TO BRING “THE ULTIMATE TOUR NAMED DEATH” TO EUROPE THIS NOVEMBER/DECEMBER. THE SWEDISH FORMATION IS COMING TO O2 UNIVERSUM ON DECEMBER 1ST, 2019!

Following the coveted Special Guest slot on Metallica’s 26-date summer European stadium tour “WorldWired,” and a 32-date Fall headline arena tour of North America, Ghost will bring its “Ultimate Tour Named Death” to European arenas starting November 16 at the Motorpoint Arena in Nottingham, England. The company will travel across the UK and Europe over a five-week period culminating in Toulouse, France on December 19.  

All Them Witches and Tribulation will support on all dates. Limited VIP packages will be available. Log on to https://ghost-official.com for all ticketing and VIP information.

The tour is in support of Ghost’s critically-acclaimed album Prequelle that earned Top 10 status in 15 countries, received a Best Rock Album GRAMMY nomination in the U.S., a Swedish Grammis nomination as Best Hard Rock/Metal Record of the Year, and was named Best Album of 2018 in Kerrang!, Revolver, and Metal Hammer, with Kerrang! readers themselves echoing this sentiment, voting Prequelle winner of Best Album at the annual Kerrang! Awards ceremony held in central London just last month.