Clash of the Stars⁵ – THE CHAMP IS HERE!

24. dubna 2023

Clash of the Stars na pátou! Takový je výsledek rovnice, ve které jsou proměnnými Datel a Dynamo! Právě tito dva bojovníci budou aktéry hlavního a zároveň titulového zápasu pátého galavečera Clash of the Stars už 10. 6. 2023 v pražské hale O2 universum.

THE CHAMP IS HERE! Kdo se stane historicky prvním šampionem CLASHE? Bude to Marek “Datel“ Valášek nebo Tomáš “Dynamo“ Križan? Tuhle otázku si klade celé Česko i Slovensko.

Diváci se mohou jako vždy těšit na večer plný naprosto šílené zábavy a elektrizující atmosféry! Druhým hlavním zápasem galavečera bude souboj mezi Tadeášem “Gangstaboyem“ Veselým a Tadeášem “Mawarem“ Růžičkou. Pro mnohé nereálný souboj se stává skutečností! Velmi očekávaný je také vyhrocený střet mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem. Na pátém galavečeru CLASH OF THE STARS budou diváci také svědky zcela prvního zápasu výškově hendikepovaných bojovníků! O co menší vzrůstem, o to větší odvahou a duchem!

Po rozchodu s Shopaholicadel začíná novou životní kapitolu plnou sportu David “Fregamercz“ Pražák, který změří síly s Klukem s kamením. Po delší době se do akce vrací také tiktoker a influencer Honzi Michálek, kterého si jako soupeře vyhlídl Daniel “Seaser“ Siruček. Oblíbená ostravská influencerka Hanka “Krutohanka“ Gelnarová tentokrát změří síly s novou tváří v řadách Clash of the Stars Satnady. Napravit si reputaci po prohrané premiéře přichází Pomalu Snejksi, kterému bude stát v cestě držitel nejrychlejšího K.O. v Clashi Král Berouna.

Mnoho dalších skvělých zápasů bude k vidění už 10. 6. 2023 v pražské hale O2 universum během galavečera CLASH OF THE STARS⁵ – THE CHAMP IS HERE!

Světová světelná a hudební show a elektrizující atmosféra jsou v rámci našich galavečerů již samozřejmostí! Na nic nečekejte, kupte si své lístky a buďte s námi na této unikátní akci! Těšíme se na Vás už 10. června v hale O2 universum.
VIP vstupenky zahrnují místo blízko klece, catering (platí pro ULTIMATE VIP) a přednostní VIP vstup do haly.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 UNIVERSU JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.