STAGES HOTEL Prague

Ubytování na dosah hvězd

V bezprostřední blízkosti největší české haly O2 areny a multifunkčního a kongresového centra O2 universum v pražských Vysočanech se nachází nový lifestylový STAGES HOTEL Prague. Pro návštěvníky se otevřel 1. listopadu 2021.

Vlastníkem a provozovatelem STAGES HOTEL Prague je společnost Bestsport, a.s., která rovněž provozuje O2 arenu a O2 universum. Nový koncept „Jedna lokalita – tři možnosti“ nabízí jedinečné podmínky pro pořádání těch nejlepších akcí v Praze a doplní nabídku služeb obou multifunkčních objektů.

Jak název hotelu, který je součástí skupiny Tribute Portfolio mezinárodního řetězce Marriott International, tak i jeho logo, odkazují na hudební témata a charakter destinace, kde se hosté mohou cítit nejen jako návštěvníci, ale jako samotné hvězdy show.


Hotel je inspirován zejména hudbou a velkými mezinárodními koncerty, které se konají v O2 areně. Například recepce je stylizovaná do podoby pódia. A hudební motivy jsou k vidění i v samotných pokojích. Místo klasické lampy zde stojí reflektor, který se používá při profesionálním focení, místo běžného zrcadla je zde typické divadelní a řadu dalších originálních prvků hosté objeví napříč celým hotelem.

STAGES HOTEL Prague navržený v zajímavém kruhovém půdorysu nabízí:

  • 300 pokojů včetně 27 apartmá
  • 6 multifunkčních konferenčních místností
  • moderní Backstage Bar s venkovní terasou a stylovou restauraci s přístupem do vnitřního atria v celkové kapacitě až 270 hostů
  • unikátní Music lounge pro jedinečné eventy
  • fitness
  • podzemní garáž pro 100 vozidel.

Vnitřní atrium a vnější piazzetta jsou místa plná zeleně určená k odpočinku hotelových hostů a návštěvníků lokality. Významně se proměnilo i okolní prostranství, včetně stávající silnice mezi O2 arenou a hotelem do pěší zóny. Tyto úpravy významně přispějí k dalšímu zvelebení a kultivaci bývalého brownfieldu. Bezprostřední okolí O2 areny, O2 universa a STAGES HOTEL Prague tak získá podobu moderního a svěžího centra Prahy 9.

Ubytujte se stylově na dosah hudebních a sportovních hvězd. Rezervace ubytování zde.