O2 universum je nové multifunkční kongresové a kulturní centrum v Praze. Komplex slouží jako moderní centrum pro organizování velkých mezinárodních událostí a nabízí unikátní prostory.

Nový komplex, který přímo navazuje na budovu O2 areny z jižní strany, se rozkládá na čtyřech podlažích a jeho celková kapacita činí až 10 tisíc návštěvníků. 3 sály disponují kapacitou přes 1 000 lidí, 1 sál s kapacitou přes 4 500 návštěvníků. O2 universum nabízí celkem 21 sálů různých rozměrů a využití včetně přilehlých výstavních kapacit.

Komplex je umístěn v severovýchodní části centra Prahy. Rozkládá se na výhodné pozici mezi vnitřním a vnějším silničním okruhem. O2 universum se nachází 30 minut jízdy z Letiště Václava Havla, 10 minut jízdy z centra města a zároveň je velmi snadno dostupné městskou hromadnou dopravou.

Oficiálním prodejcem na akce v O2 universu je Ticketmaster. Za platnost vstupenek zakoupených u jiných prodejců NERUČÍME.

O2 universum vlastní a provozuje společnost Bestsport, a.s., která je členem skupiny PPF.

Skupina PPF investuje do řady odvětví, od finančních služeb přes telekomunikace, biotechnologie, nemovitosti až po strojírenství. Svůj růst staví na rozvíjení tradičních i nových odvětví, budování moderní infrastruktury, digitální ekonomiky a propojení českého talentu a schopností s globálními příležitostmi. PPF působí v Evropě, Asii a Severní Americe. Skupina vlastní aktiva ve výši 44 miliard eur a zaměstnává celosvětově 98 000 lidí (k 30. 6. 2020). Daně z příjmu hradí společnosti ze skupiny PPF v každé z 25 zemí, kde podnikají a tvoří zisk.

www.ppf.cz
www.twitter.com/SkupinaPPF
www.linkedin.com/company/ppfgroup