13.11.2019 20:00

Beethovenova 9. symfonie

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 13.11.2019 20:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orienační plánek - Beethoven (225.26 Kb)
Cena

690 - 5 990 Kč

---

vozíčkář + doprovod:

690 + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s.postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz.

Tóny Beethovenovy 9. symfonie rozezní nový komplex 
O2 universum v Praze

Historicky první koncert klasické hudby se představí v nově otevřeném největším multifunkčním kulturním a kongresovém centru ve střední Evropě – O2universu v Praze. Jedinečný koncert věnovaný 30. výročí sametové revoluce se uskuteční 13. listopadu 2019 od 20 hodin.

Pod taktovkou Emmanuela Villaumazazní Symfonie č. 9 d moll op. 125 Ludwiga van Beethovena se sólisty Joyce El-KhouryStéphanie d´OustracSimonem O´NeillemDmitrijem BelosselskimPražským filharmonickým sborem. Nový multifunkční sál pojme pro koncert klasické hudby 3.500 diváků. 

„O2 universum je nový multifunkční komplex, který Praze dlouhodobě chyběl a který díky variabilitě svého prostoru nabídne nespočet možností jeho využití: je schopen pojmout nejen kongresy a konference, ale také koncerty. I proto jsme rádi, že hned na začátku svého fungování bude O2universum hostit velmi atraktivní Beethovenovu 9. symfonii, která patří mezi zcela zásadní díla. Věřím, že příznivci klasické hudby si najdou cestu do nového prostředí a že jim koncert v O2universum přinese mimořádný zážitek,”říká Robert Schaffer, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Bestsport a O2areny. 

„Jsme rádi, že se jako orchestr na takto zajímavém a prestižním projektu podílíme. PKF je zvyklá hrát spíše v malých sálech typu Lobkowiczkého paláce nebo Rudolfina, vystoupení v takto velkém sále pro ni bude výzva, kterou s nadšením přijímá. V Praze se představí čtyři vynikající sólisté, kteří by mohli Beethovenovu 9. symfonii bez problémů zpívat s těmi nejprestižnějšími světovými orchestry. Bude to jednoznačně zážitek,“okomentoval na tiskové konferenci projekt šéfdirigent a hudební ředitel PKF — Prague Philharmonia Emmanuel Villaume.

Cena vstupenek na tuto výjimečnou událost se pohybuje od 690 Kč až po kategorii VIP Platinum v ceně 5.990 Kč, jež vedle exkluzivního setkání s umělci spojeného s autogramiádou a dalšími benefity nabízí i jedinečnou možnost prohlídky nového komplexu O2universum. Koncert pořádají PKF – Prague Philharmonia a společnost Bestsport.

Prodej vstupenek bude zahájen 1. dubna 2019 v 9 hodin v síti Ticketmaster.