14.10.2023 13:30
14.10.2023 18:30

CIRKUS CIRKUS FESTIVAL

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 14.10.2023 13:30
14.10.2023 18:30
Vstup od hodinu před plánovaným začátkem představení
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Televizní produkce, s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán CIRKUS CIRKUS FESTIVAL Ticketmaster (260.24 Kb)
Orientační plán CIRKUS CIRKUS FESTIVAL Ticketportal (312.69 Kb)
Cena

290 – 4 500 Kč
---
vozíčkář + doprovod
600 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Televizní produkce, s.r.o.

Pokyny pořadatele

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

Velkolepá show plná adrenalinu a strhujících výkonů umělců z celého světa – to je CIRKUS, CIRKUS Festival 2023, který 14. října uskuteční v O2 universu. Jedná se již o 6. ročník legendárního cirkusového projektu „bez zvířat“ s podtitulem „Best of The World“.

V porotě usednou osobnosti jako například syn Charlieho Chaplina nebo ředitel slavné pařížské Moulin Rouge. V O2 universu předvedou účinkující z celého světa symbolických 13 strhujících a velmi náročných čísel.

Vážení přátelé,
velice se omlouváme, ale z technických důvodů jsme nuceni nedělní představení CIRKUS CIRKUS FESTIVALU ze dne 15.10.2023 přesunout na sobotu 14.10.2023 se začátkem v 13:30h.
Umělci, kteří v této show vystupují, jsou již v neděli delegováni do Francie, kde podobná show pokračuje. Snažili jsme se zajistit náhradu, ale vzhledem k tomu, že se jedná skutečně o nejsilnější a nejlepší a také o nejvíce adrenalinové vystoupení, které letos na festivalu uvidíte, tak považujeme za vhodné nedělní vystoupení nerealizovat a nabídnout Vám adekvátní náhradu vstupenek na sobotní odpoledne. Umělci měli podepsanou smlouvu s pořádající agenturou již na rok 2022, ale z důvodů energetické krize byl tento jako i další projekty přesunut na rok 2023 ve stejném datu. To už účinkující měli podepsané další závazky po celém světě.
Sobotní představení má také slavnostnější ráz. Můžete se potkat s porotci festivalu, jako jsou například Jan Přeučil, Marian Roden, Petr Batěk, Tomáš Matonoha, Pavel Mang, Hana Gregorová, syn Charliho Chaplina – Eugene Chaplin, a další známé osobnosti.
Věřte že, jsme se snažili do poslední chvíle zajistit adekvátní náhradu.

Děkujeme Vám,
s úctou,
Artur Kaiser – Svět kultury a zábavy

 

Vstupenky na původní termíny 15.10. a 16. 10. 2022 zůstávají platné a není je potřeba vyměňovat.

cirkusfestival.cz

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 UNIVERSU JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.