4.11.2024 20:00

GREGORY PORTER

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 4.11.2024 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel JARO EVENT s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán GREGORY PORTER Ticketportal (278.22 Kb)
Orientační plán GREGORY PORTER Ticketmaster (229.89 Kb)
Cena

1 690 – 6 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 590 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – JARO EVENT s.r.o.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Jedná se v rámci Evropy o unikátní koncertní tour, jež se odehraje výhradně v Německu ve spojení s jediným koncertem v Praze, který ji odstartuje.

Jazz, funk, soul, R&B, gospel i akustický pop, to vše vkusně míchá americký zpěvák a skladatel Gregory Porter s velmi dobře rozeznatelným sametovým barytonovým hlasem, kterým si podmanil celý svět.

Za svou úspěšnou hudební kariéru získal dvě ocenění Grammy za alba „Take Me to the Alley“ z roku 2016 a „Liquid Spirit“ z roku 2013, a sedm nominací Grammy. Jeho posledním vydaným albem je „All Rise“ v roce 2020, které znamenalo dosud poslední sedmou nominaci Grammy.

 

Gregory Porter je americký zpěvák, rodák z Kalifornie, který se v roce 2004 usadil v Brooklynu. Již v mládí podlehl kouzlu jazzu a v průběhu let se vyprofiloval mezi nejuznávanější americké jazzové umělce. Své první album „Water“ vydal v roce 2010, další „Be Good“ v roce 2012, „Liquid Spirit“ v roce 2013, „Take Me to the Alley“ v roce 2016, „Nat King Cole & Me“ v roce 2017 a poslední „All Rise“ v roce 2020.

Společně s ním v jeho doprovodné kapele zahraje i původně brněnský jazzový klávesista a hráč na Hammondovy varhany Ondřej Pivec. Přestože už od svých pětadvaceti let žije a působí v USA, začala jeho spolupráce s Gregory Porterem v roce 2013 v Čechách, když se setkali v rámci festivalu Struny podzimu. Za podíl na ePorterově albu „Take Me To The Alley“ v roce 2017 také získal cenu Grammy. Společně dále stanuli na pódiu vyprodané Royal Albert Hall v Londýně i na světoznámém Glastonbury, hráli také v pořadu klavíristy Joolse Hollanda v hlavním vysílacím čase na BBC.V této sestavě odehraje Gregory Porter i letošní pražský koncert 4. listopadu od 20 hodin v O2 universu. který bude po beznadějně vyprodaném samostatném jazzovém projektu ve Foru Karlín v roce 2018 jeho největším vystoupením na území České republiky.

Do předprodeje půjdou i speciální VIP vstupenky, které budou obsahovat exkluzivní sezení v prvních dvou řadách před pódiem s nejlepším výhledem a Gregory Porterem podepsané CD. Navíc ke každé VIP vstupence obdržíte od partnera koncertu, společnosti HERBAL WORLD s.r.o., potravinový doplněk IMUNworld v hodnotě 690 Kč.

Tento koncertní skvost v podání Gregoryho Portera bude bezesporu patřit mezi největší podzimní hudební události tohoto roku, proto si ho rozhodně nenechte ujít.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.