23.2.2024 08:00
24.2.2024 08:00

Mistrovství světa a Evropy v halovém veslování 2024

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 23.2.2024 08:00
24.2.2024 08:00
Vstup od 7:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Český veslařský svaz Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán 2024 WRICH Ticketportal (199.75 Kb)
Cena

125 Kč
---
vozíčkář + doprovod
125 Kč + 125 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Český veslařský svaz

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k opakovanému vstupu. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
  5. Na akci nejsou poskytovány slevy.
  6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Do pražského O2 universa se letos v únoru sjedou nejlepší závodníci na veslařském trenažéru z celého světa. Česká republika bude totiž poprvé v historii hostit účastníky Mistrovství světa a Evropy v halovém veslování. 

Český veslařský svaz ve spolupráci se světovou veslařskou organizací World Rowing očekává účast více než 1 500 závodníků různých věkových kategorií z téměř 60 zemí. Ti se o cenné kovy utkají nejen na klasické trati 2 000 m, ale i na trati 500 m a v závodě štafet.

Diváci se mohou těšit i na atraktivní „trenažérový pětiboj“ Versa Challenge, který v pěti odlišných disciplínách prověří technické a fyzické schopnosti 12 nejlepších žen a 12 nejlepších mužů, jenž uspěli v  celosvětové kvalifikaci.

V loňském roce jsme slavili světové medailové úspěchy v několika věkových kategoriích. Letos tak budou startovat úřadující mistři světa Jiří Šimánek (muži lehké váhy 23-39) a Miroslav Vraštil (muži lehké váhy 40-44), aktuálně kvalifikovaní na olympijské hry v Paříži v klasickém veslování na dvojskifu lehkých vah. Velké naděje se vkládají do Jakuba Podrazila, který na loňském MS v kanadském Torontu získal bronz, dalším českým želízkem v ohni bude i Tadeáš Muk, mistr světa v kategorii U17. V ženách očekáváme účast Radky Novotníkové, Pavlíny Flamíkové, Lenky Lukšové, Kristýny Neuhortové nebo akademické mistryně světa Anny Šantrůčkové. České paraveslování bude reprezentovat Tomáš Nevěčný, držitel českého rekordu na trenažéru.

V Praze budou kromě kompletní české veslařské špičky startovat také aktuálně nejlepší světoví veslaři v čele s úřadujícím mistrem světa na dvoukilometrové trati Oliverem Zeidlerem, jenž je zároveň i mistrem světa v klasickém veslování na vodě.

Přijďte zažít jedinečnou atmosféru jedinečné akce spojující mistrovství světa nejen s mistrovstvím Evropy, ale i České republiky, ve které budou všichni čeští závodníci registrovaní u Českého veslařského svazu klasifikováni ve všech třech šampionátech samostatně.

Mistrovské závody se pojedou v pátek 23. a v sobotu 24. února 2024, cca od 9:00 do 18:00 hodin. Přesný časový harmonogram a další informace najdete na webových stránkách šampionátu www.wrichprague2024.cz.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.