31.10.2022 20:00

PLACEBO

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 31.10.2022 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán PLACEBO Ticketmaster (166.03 Kb)
Cena

1 490 – 1 590 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 490 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společnosti Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Pokyny pořadatele

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz

Vstupenky pro vozíčkáře

Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Objednávky posílejte na ticket@ticketmaster.cz, přikládejte prosím naskenovaný průkaz ZTP/P.

 

Podmínky nákupu

Účastníci akce jsou upozorněni, že pořadatel a umělec si vyhrazují právo trvat na tom, aby účastníci dodržovali všechny zdravotní a bezpečnostní protokoly a požadavky na vstup stanovené pořadatelem nebo umělcem bez ohledu na to, zda jsou tato opatření vyžadována zákonem

(včetně například požadavku na předložení dokladu o očkování nebo negativního výsledku testu atd.).

Pražské O2 universum přivítá 31. 10. britskou kapelu Placebo, která se po dlouhých pěti letech vrací do České republiky. Dvojice Brian Molko a Stefan Olsdal přijedou představit svým fanouškům nové, již osmé album „Never Let Me Go“, které vyjde 25. 3. 2022, tedy devět let od poslední studiové desky „Loud Like Love“. První ochutnávku si můžete poslechnout už dnes díky singlu „Surrounden By Spies“.

Brian Molko dodává k nahrávce dodává: „Text jsem začal psát, když jsem zjistil, že mě sousedé špehují. Pak jsem začal uvažovat o nesčetných způsobech, jakými bylo naše soukromí narušeno a ukradeno od zavedení CCTV kamer, které nyní využívají rasistické technologie rozpoznávání obličejů; o vzestupu internetu a mobilních telefonů, které prakticky z každého uživatele udělaly paparazza a diváka vlastního života, a o tom, jak jsme většinou všichni nabídli osobní informace obrovským nadnárodním společnostem, jejichž jediným záměrem je nás vykořisťovat.

Použil jsem techniku cut-up, kterou vymyslel William S. Burroughs a kterou v moderní písni zpopularizoval David Bowie. Je to skutečný příběh vyprávěný optikou paranoie, naprostého znechucení hodnotami moderní společnosti a zbožštění sledovacího kapitalismu. Vypravěč je na konci svých sil, beznadějný a vystrašený, zcela v rozporu s naším nově nabytým pokrokem.“

Placebo jsou jednou z nejvýznamnějších alternativních rockových kapel posledních 25 let, která dosud prodala 13 milionů alb po celém světě. Jejich debutové pomohlo připravit půdu pro výrazný posun v britské hudbě, působilo jako protipól britpopu a inspirovalo celou generaci kapel, které je následovaly. Placebo se zapsali do britské hudební historie pěti alby v první desítce britské hitparády a spolupracovali s hudebními legendami, jako jsou David Bowie, Robert Smith nebo Michael Stipe. Skupina odehrála vyprodaná turné a přední místa na festivalech po celém světě.

Harmonogram
Otevření vchodů: 19:00
Dead Letters: 19:55
Placebo: 21:00

Support: DEADLETTER
DEADLETTER pocházejí z Yorkshiru a nyní působí v jižním Londýně. V jejich tvorbě se setkáváme se zuřivostí The Fall a rytmy LCD Soundsystem. Zkoumají temné stránky existence skrze optiku vyprávění a lehkosti. Členové kapely jsou přáteli od narození a jejich hudba má instinktivní porozumění pro pohyb a přitom nikdy nezlehčuje drsnost jejich zvuku. DEADLETTER mají za sebou čtyři singly a stále stoupají výš.

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.