23.11.2024 18:00
24.11.2024 18:00

SEPULTURA

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 23.11.2024 18:00
24.11.2024 18:00
Vstup od 17:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán SEPULTURA Ticketportal (241.21 Kb)
Orientační plán SEPULTURA Ticketmaster (145.57 Kb)
Cena

1 090 – 1 390 Kč
---
vozíčkář + doprovod
695 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Brazilsko-americká metalová ikona SEPULTURA slaví neuvěřitelné 40. výročí na světové metalové scéně a zároveň oznámila konec své koncertní kariéry! Pro mnohé nečekaná až překvapivá zpráva. SEPULTURA ale neodchází bez řádného, velmi osobního rozloučení. Pro všechny své fanoušky po celém světě přichystala poslední, masivní a po všech směrech velkolepé turné. Poslední termín turné SEPULTURY – „Celebrating Life Through Death“ – 40 YEARS FAREWELL TOUR pro Evropu se uskuteční právě u nás, 23. listopadu 2024 v pražském O2 universu!

Snad všichni metaloví fanoušci vycítili, že tohle loučení je velmi významným mezníkem celé metalové historie, protože SEPULTURA se do ní zapsala výrazným, nesmazatelným písmem. Ovlivnila nespočet kapel, formovala celý tento hudební žánr a vytvořila trvalou lásku k této muzice v srdcích milionů fanoušků po celém světě! A tak se stalo, že tato poslední show SEPULTURY v PRAZE se za velmi krátký čas zcela VYPRODALA!

Zájem fanoušků je však tak obrovský, že se kapela rozhodla přidat ještě jednu show! SEPULTURA – „Celebrating Life Through Death“ – 40 YEARS FAREWELL TOUR má pro PRAHU další, tentokrát už opravdu poslední termín – 24. listopadu 2024 v O2 universu.

I na přidaném koncertu se s legendární SEPULTUROU rozloučí speciální hosté turné, ukrajinští progresivní metaloví JINJER, oldschoolová death – metalová legenda OBITUARY a zajímavá banda JESUS PIECE z Philadelphie.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.