HANA HEGEROVÁ – KONCERTNÍ POCTA

22. listopadu 2021

Po fenomenálním úspěchu koncertu HANA HEGEROVÁ 88 v roce 2019, který byl oslavou 88. narozenin této vynikající zpěvačky, vznikl nápad jednou ročně připomenout tyto nezapomenutelné hity a oslavit narozeniny velkým koncertem, na jehož přípravě se paní Hana Hegerová osobně podílela. Pandemická situace a odchod paní Hegerové způsobil, že pokračování koncertu bude jen vzpomínkou. Nepůjde ale o žádnou tryznu, ale oslavu života a krásných melodií, kterými všechny fanoušky Hana Hegerové několik desetiletí těšila.

Koncert, který se uskuteční 13. června 2022 od 20:00 v pražském O2 universu bude v mnoha ohledem neopakovatelný. Hudební doprovod obstará velký symfonický orchestr (Komorní filharmonie Pardubice v rozšířeném obsazení) a vystoupí 13 osobností nejen z hudební branže. Jednotlivá jména účinkujících budou postupně odhalována na Facebooku @hanahegerova. Výběr hostů vznikal za výrazné podpory paní Hany Hegerové. V průběhu večera zazní nejen největší hity, ale také skladby, které zůstaly neprávem opominuty. A to vše v podobě, kterou všichni fanoušci dobře znají a milují. Přijďte zažít večer, který se už nikdy nebude opakovat!

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.