Lednový koncert Xindla X v O2 areně se přesouvá na nový termín 
25. listopadu 2021 do nového prostoru O2 universum

19. října 2020

30. ledna 2021 se měl v pražské O2 areně uskutečnit zatím největší koncert jednoho z nejúspěšnějších českých písničkářů Xindla X. Vzhledem ke stále trvající pandemii však není možné v tomto termínu koncert uspořádat v plném rozsahu. Koncert se tak přesouvá na nový termín 25. listopadu 2021 do nového prostoru O2 universum.

„Ahoj kamarádi… Měli jsme pro vás na leden nachystaný náš největší koncert se spoustou hostů a s velkolepou show, jakou jsme ještě nikdy nedělali. Ale když chceš Boha rozesmát, řekni mu o svých plánech. Situace je bohužel taková, jaká je. A protože k té situaci chceme přistoupit realisticky, rozhodli jsme se koncert přesunout. Místo 30. ledna se uskuteční 25. listopadu a místo O2 areny bude v novém prostoru O2 universum. I tak to ale bude náš největší dosavadní koncert s řadou hostů a s dotaženou vizuální stránkou. A navíc na něm představíme naši novou desku Terapie, která vyjde v létě. Děkujeme za podporu a doufáme, že si koncert nenecháte ujít a všichni se společně potkáme 25. listopadu 2021 v O2 universu,“ dodává Xindl X.

Držitelé vstupenek budou podle typů lístků přímo osloveni příslušnou ticketingovou společností nebo zástupcem pořadatele koncertu. Ti zajistí výměnu vstupenky do nového místa konání koncertu následovně:

 1. Vstupenky na stání

Pokud máte vstupenky na stání (bez ohledu na to, zda byly zakoupené přes Ticketmaster nebo Ticketportal), prosíme, ponechte si je. Tyto vstupenky automaticky platí na stání i na koncert v novém termínu a není potřeba je vyměňovat.

 1. Vstupenky na sezení – zakoupené v síti TICKETMASTER
  Všem držitelům vstupenek na sezení zakoupených v síti Ticketmaster se prodejní společnost ozve v nejbližší době a zašle nové vstupenky s přidělenými místy do O2 universa.
 1. Vstupenky na sezení – zakoupené v síti TICKETPORTAL
  Všem držitelům vstupenek na sezení zakoupených v síti Ticketportal se ozve pořadatel koncertu, společnost Bestsport, a v nejbližší době zašle nové vstupenky s přidělenými místy do O2 universa.
 1. Vstupenky zakoupené bez předchozí rezervace na pobočkách Ticketmasteru či Ticketportalu
  Pokud jste vstupenky zakoupili bez předchozí rezervace v kamenné pobočce, prosíme, postupujte následovně:
 • vstupenky zakoupené na prodejních místech Ticketmaster – kontaktujte prodejní společnost, u které jste vstupenky zakoupili, na www.ticketmaster.cz;
 • vstupenky zakoupené na prodejních místech Ticketportal – ohledně výměny vstupenek napište e-mail na adresu xindlx@bestsport.cz.

Veškeré informace najdete na www.xindlx.cz, www.o2arena.cz nebo www.o2universum.cz.