APOCALYPTICA dnes vydává nové album „Plays Metallica vol. 2“! Live už v říjnu v PRAZE!

7. června 2024

Světoznámá APOCALYPTICA dnes vstupuje do další části své úspěšné hudební cesty. Právě dnes vychází jejich další, dlouho očekávané album „Plays Metallica vol. 2“, které představí naživo ve velkolepé show i u nás, v PRAZE, O2 universu, 11. října 2024!

V dlouholeté tradici heavy-metalu může jen hrstka umělců tvrdit, že změnili historii, a ještě méně jich může říci, že to udělali dvakrát. APOCALYPTICA píše jeden z nejúžasnějších příběhů metalu, a to s nástrojem v metalu nevšedním, s violoncelly!

Přes všechny nesčetné úspěchy a uznání, které APOCALYPTICA za dobu svého působení na hudební scéně získala, existuje možná jeden, který stojí nad všemi ostatními. Sami osobně poznali a spřátelili se s Metallicou. Obě kapely k sobě cítí nejen silné přátelství, ale také vzájemný respekt, a právě po oslavě 25. výročí od vydání jejich slavného debutu „Plays Metallica by Four Cellos“ (1996), vznikl nápad na pokračování tohoto díla.

„Hráli jsme celé první album a bylo to mnohem zábavnější a vzrušující, než jsme čekali,“ říká Eicca. „Dostali jsme nápad udělat něco jako první album, ale nemohli jsme to udělat úplně stejným způsobem. Potřebovali jsme se postavit čelem a přinést zcela nový pohled na původní energii a emoce Metallicy.“

Výsledkem není nic jiného než zvukový milostný dopis. Album, které jednoduše, elegantně pojmenovali „Plays Metallica, Vol. 2“ a vášeň, kterou do nahrávacího projektu vložili Eicca Toppinen, Perttu Kivilaakso, Paavo Lötjönen a Mikko Sirén – dlouholetý bubeník kapely, který po dokončení tohoto alba přátelsky odešel, je jasně slyšet i vidět.

Desku v nejrůznějších formátech si můžete objednat zde: https://bmg.lnk.to/PlaysMetallicaVol.2WE

Vzniklo nenapodobitelné dílo, které vejde do dějin a na jeho live představení, můžete být přítomni i vy! Nenechte si to ujít! Dost možná půjde o další nesmazatelný koncertní zážitek vašeho života!

11.10.2024 20:00 APOCALYPTICA – Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.