29.3.2025 19:30

ABBAMANIA THE SHOW – 20TH ANNIVERSARY TOUR

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 29.3.2025 19:30
Vstup od 18:30
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán ABBAMANIA THE SHOW Ticketmaster (183.77 Kb)
Orientační plán ABBAMANIA THE SHOW Ticketportal (271.30 Kb)
Cena

890 – 1 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
990 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Dancing Queen mezi revivalovými koncerty. Show, která umí zažehnout abbamánii jako žádná jiná – v roce 2025 slaví ABBAMANIA THE SHOW již 20 let na koncertních pódiích! Od svého triumfálního debutu dobyla tato show srdce tisíců fanoušků a její vystoupení bezesporu představují tu nejlepší poctu slavné švédské popové skupině.

Také v roce 2025 Vás ABBAMANIA THE SHOW společně se skvělými zpěvačkami a zpěváky, kapelou a symfonickým rockovým orchestrem zve ke svému vyznání lásky kultovní švédské čtveřici. Publikum se může těšit na vynikající zpěv, autentické kostýmy a vystoupení, spektakulární světelnou show a dobrou náladu! Pražský koncert se bude konat 29. března 2025 v O2
universu.

Výročí největší revivalové show skupiny ABBA na světě tentokrát ABBAMANIA THE SHOW oslaví na koncertní šňůře nejen v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku, ale poprvé i v Nizozemí a České republice. „Jsme neuvěřitelně vděční a hrdí na to, že můžeme už 20 let oslavovat nesmrtelnou hudbu od ABBY,“ říká Dieter Semmelmann. „Naše koncertní show spojila dohromady celé generace, nabízí cestu časem do zlaté éry pop music. Už se nemůžeme dočkat, až toto výročí oslavíme společně s našimi fanoušky a zároveň začneme psát novou kapitolu v historii skupiny ABBAMANIA THE SHOW.“

Výročí v roce 2025 nebude mít jen show, ale i Mamma Mia, legendární hit skupiny ABBA. Tento song poprvé zazněl v roce 1975 a raketovou rychlostí se proslavil po celém světě. V mnoha zemích dostal skupinu ABBA do čela hitparád a stal se takříkajíc její obchodní značkou. Fanoušci švédské čtveřice milují tento hit ve všech možných variantách – ať už jako muzikál, film nebo jeho cover verze naživo na pódiu. I po 50 letech je úspěch a nadšení z Mamma Mia neodmyslitelnou součástí světové popkultury.

ABBAMANIA THE SHOW zavede posluchače na oslnivou cestu časem do 70. a 80. let a propojí evergreeny jako Mamma Mia, Dancing Queen, Gimme! Gimme! Gimme!, SOS a The Winner Takes It All s novými songy z koncertů Voyage do nezapomenutelného životního zážitku pro každého.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.