11.10.2024 20:00

APOCALYPTICA – Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 11.10.2024 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán APOCALYPTICA Ticketmaster (143.48 Kb)
Orientační plán APOCALYPTICA Ticketportal (249.31 Kb)
Cena

1 090 – 1 390 Kč
---
vozíčkář + doprovod
695 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Mistři krásných čtyř strunných nástrojů, známá finská banda violoncellistů APOCALYPTICA připravuje své podzimní velkolepé turné ke své nové, již 9. desce „Apocalyptica plays Metallica Vol. 2“.

Turné „Apocapyltica – Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024“ staví v Praze, v O2 universu už 11. října 2024. Nyní Kapela oznamuje svého speciálního hosta turné. Jsou to britští metaloví Havrani THE RAVEN AGE!

Havrani se vracejí! Spolu s érou krvavého měsíce jsou tady a jsou přímo u vytržení, aby vás všechny seznámili se svoji novou, dosud nejodhodlanější a nejlepší deskou „Blood Omen“!

Deska „Blood Omen“ je stvořena pro velké arény a s APOCALYPTICOU se to zadaří. I na této, čistě metalové desce zní smyčcové aranžmá. Vytvořila je známá violoncellistka Audrey Riley, která už dříve spolupracovala s kapelami jako Foo Fighters či Coldplay. „Blood Omen“ je velmi silné, soustředěné a maximálně ambiciózní dílo od jedné z nejrychleji rostoucích rockových kapel v Británii.

„Už nemůžu poslouchat předchozí věci, které jsem udělal, ale jen tohle album, pořád ho poslouchám, neustále,“ září frontman Matt James. „Je to skutečně ta nejlepší práce, kterou jsme jako skupina i my, jako jednotlivci, kdy udělali. Opravdu cítím, že je to pro nás jako kapelu, něco speciálního. Doufám, že to lidé pocítí stejně. Jsem z toho velmi, velmi nadšený.“

Nyní tedy „Havrani“ nastupují na cestu společně s APOCALYPTICOU a pomalu se tak schyluje k naprosto mimořádné hudební události, kterou byste si 11. října v Praze, rozhodně neměli nechat ujít!

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.