28.10.2023 18:30

CLASH OF THE STARS 6 – ONE NIGHT IN BANGKOK

Prodej vstupenek byl ukončen.

Data 28.10.2023 18:30
Vstup od 17:30
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Clash of the Stars s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán CLASH OF THE STARS 6 Ticketmaster (229.72 Kb)
Orientační plán CLASH OF THE STARS 6 Ticketportal (276.85 Kb)
Cena

499 – 3 499 Kč
---
vozíčkář + doprovod
499 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Clash of the Stars s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

Clash of the Stars 6 – One night in Bangkok. Už 28. října 2023 se můžete těšit na další galavečer Clash of the Stars! Tentokrát s nádechem Thajska!

Jako vždy čeká diváky nabitá startovka plná skvělých zápasů! Hlavním a zároveň titulovým zápasem bude souboj mezi Filipem Grznárem a Luktumou. Který z bojovníků se stane šampiónem polotěžké divize? Bude to už ostřílený a zkušený kulturista, nebo mladý a talentovaný tiktoker? O hlavní předzápas se postarají bývalí kamarádi a dnes již nesmiřitelní rivalové Datel a Kotlár Security. Jejich velmi osobní a vyhrocený souboj proběhne podle pravidel MMA, avšak na holé pěsti! Půjde tak o zcela první souboj svého typu na naší scéně. Jako vždy má před velice očekávaný souboj kulturista Karlos Benda. Toho nyní čekají v kleci hned 3 soupeři, každý v jednom kole. Opět něco, co v Česku ani na Slovensku nemá obdoby. Bez rukavic, tedy na holé pěsti, proběhne rovněž vyostřená „odveta“ raperů Lboye a Icka, kteří své síly již jednou změřili na ulici a tentokrát se potkají v kleci Clash of the Stars dle pravidel thajského boxu. Dalším veleočekávaným zápasem je střet influencerky Hanky Gelnárové a zkušené MMA zápasnice Michaely „Miss Problem“ Dostálové podle pravidel Undergronudu. Do akce se vrací také oblíbený Max Green, kterému se postaví bojovník, který dokazuje, že i muži malého vzrůstu můžou mít velké koule, Dominik Radl alias Malej Zmijozel.

Mimo již známé tváře z předchozích galavečerů se můžete těšit i na nové bojovníky, kteří si chtějí probít cestu ke slávě a zlatým pohárům. V souboji těžkých vah se střetnou Patrik Žralok a Rendys. Vysokou sportovní úroveň nabídnou raper Riad a influencer Bergino. K rozuzlení velkého beefu dojde v souboji mezi Pomalu Snejksi a Sajmonosem Znovuzrození. Známý svým svérázným vystupování Peter „Kobra“ Kuťka změří síly s veteránem Clashe Huhuem. Tyto a další zajíme zápasy uvidíte pouze na galavečeru Clash of the Stars 6!

Kromě vypjatých a často až osobních a vyhrocených zápasů se diváci mohou těšit na světovou světelnou a hudební show, která už nezpochybnitelně ke galavečerům Clash of the Stars patří! Těšíme se na Vás už 28. října v hale O2 universum v Praze!

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.