7.6.2024 - 9.6.2024

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2024

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 7.6.2024 - 9.6.2024
Vstup od 8:00 (trvání akce 9:00–23:00)
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Jan Crha Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán TANEČNÍ SKUPINA ROKU pátek 7.6. Ticketmaster (152.49 Kb)
Orientační plán TANEČNÍ SKUPINA ROKU sobota 8.6. Ticketmaster (155.09 Kb)
Orientační plán TANEČNÍ SKUPINA ROKU neděle 9.6. Ticketmaster (174.64 Kb)
Orientační plán TANEČNÍ SKUPINA ROKU Ticketportal (303.48 Kb)
Cena

590 – 1 290 Kč
---
děti
Sleva 90% - dítě do 120 cm (v kategoriích 2. - 5. )

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Jan Crha

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu a obdržení kontrolní pásky. Při následném opuštění místa konání akce je nutné se odhlásit a při příchodu opět na vstupním turniketu přihlásit. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Na akci jsou poskytovány slevy pro děti do 120cm ve výši 90% pro II., III., IV. a V. cenovou kategorii.
5. Vzhledem k technické náročnosti akce se vstupenky pro ZTP neuvolňují do prodeje.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude příslušný prodejce postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal nebo Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz nebo www.ticketmaster.cz
7. Fotografovat a pořizovat audiovizuální nahrávky je možné. Povoleny jsou mobilní telefony, fotoaparáty, zrcadlovky bez použití objektivu a domácí kamery. Pozor, do prostor O2 universa je zakázáno vnášet profesionální techniku, např. zrcadlovku s objektivem, profesionální kamera,..

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2024
TV FINÁLE – MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Nejprestižnější taneční turné v České republice právě vstupuje do svého dalšího vzrušujícího ročníku, který je plný očekávání. V historickém zlomu se televizní finále – Mistrovství České republiky, uskuteční v jednom z nejprestižnějších míst v ČR – v HALE O2 universum vedle O2 areny!

Naše soutěže jsou otevřeny pro nejlepší taneční skupiny z České a Slovenské republiky (profi show), amatérské soutěžní týmy (základní liga), a také pro úplné začátečníky (hobby liga). Každoročně nás navštíví přes 600 tanečních skupin a více než 20 000 tanečníků. U nás má šanci uspět každý a vyhrát může kdokoli. Stačí jediné – BÝT NEJLEPŠÍ!!!

Již 16 let podporujeme a motivujeme vaše tanečníky velkým množstvím cen a skvělou show, kterou moderuje Ondra Vodný. Na naše televizní finále zveme mezinárodní, profesionální porotu z celého světa, a jinak tomu nebude ani v roce 2024!!!

Třešnička na závěr – také v sezóně 2024 vezmeme celkem 10 nejlepších choreografů z českého turné + z Mistrovství Evropy Best Dance Group Opatija (Rijeka) – Chorvatsko, na 10 dní do mekky světového tance – do New York City!!!

Přidej se k nám a užij si soutěže plné radosti, vášně a talentu! Těšíme se na tvoji účast!

 

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2024
TV FINÁLE – MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Počet akcí 3:

7.6. 2024 – DOSPĚLÍ + SENIOŘI
– Pá: 8:00
– O2 universum
8.6. 2024 – DĚTI + POSTUPY BABY
– So: 8:00
– O2 universum
9.6. 2024 – JUNIOŘI + EXHIBITION
– Ne: 8:00
– O2 universum

 

INFORMACE O AKCI:

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2024
TV FINÁLE – MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Televizní finále MČR Evropa 2 Taneční Skupina Roku Tour 2024.
Nejlepší taneční skupiny se utkají o titul absolutního vítěze – Taneční skupina roku 2024. Každý rok naši soutěž navštíví přes 600 tanečních skupin, více než 20 000 tanečníků a diváků. Šanci u nás dostane každý.
VYHRÁT MŮŽE KDOKOLIV. Stačí jediné – BÝT NEJLEPŠÍ!!!

Již 16 let plníme naše sliby a zvyšujeme laťku soutěží v České republice. Každý rok společně s Českou televizí odvysíláme tři finálové pořady, které se samostatně věnují dětské, juniorské a dospělé kategorii. Nebude tomu jinak ani v roce 2024!!!

Stejně tak jako v roce 2023, i v tomto roce budeme natáčet 30 minutový pořad z Mistrovství Evropy (HIP HOP UNITE + BEST DANCE GROUP) v chorvatské Opatiji.
Nejlepší skupiny a choreografy posíláme již 10 let do nejlepších tanečních škol v USA – do New Yorku, Los Angeles nebo Las Vegas.

Pátek – TV finále MČR kategorie dospělí a senioři
Sobota – TV finále MČR kategorie děti
Neděle – TV finále MČR kategorie junioři a exhibition

https://www.tanecniskupinaroku.cz/

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.