2.5.2025 20:00

JOE BONAMASSA

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 2.5.2025 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán JOE BONAMASSA Ticketmaster (127.10 Kb)
Orientační plán JOE BONAMASSA Ticketportal (264.38 Kb)
Cena

1 990 – 3 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 990 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

Joe Bonamassa je jedním z nejlepších současných koncertních umělců. Jeho nadšená vystoupení jsou jednou z největších součástí jeho kariéry a jsou oblíbená u milovníků hudby po celém světě. Bonamassa, mezinárodně uznávaný jako jeden z nejlepších kytaristů své generace a citovaný časopisem Guitar World Magazine jako „největší bluesový kytarista na světě“, téměř sám redefinoval blues-rockový žánr a přivedl ho do hlavního proudu. Setlist tohoto koncertu, v němž zazní nové skladby spolu s oblíbenými písněmi z celé jeho kariéry, je podpořen hvězdnou kapelou legendárních hudebníků. Bonamassa překonal své vlastní závratně vysoké umělecké cíle a se svými 27 bluesovými alby na prvním místě Billboardu (více než kterýkoli jiný umělec v historii) zbořil veškerá očekávání. Bonamassova kariéra v hudebním průmyslu se v průběhu let postupně budovala a jen nabírá na obrátkách.

Bluesrocková superstar Joe Bonamassa je jedním z nejslavnějších hudebníků současnosti. Jako třikrát nominovaný umělec na cenu GRAMMY a patnáctkrát nominovaný na cenu Blues Music Award (čtyřnásobný vítěz) dosáhl se svým posledním studiovým albem Blues Deluxe Vol. 2 na 27. první místo v žebříčku Billboard Blues Chart. Teprve čtyřicetiletý Bonamassa se stal žijící legendou s ohromujícím multižánrovým katalogem. Vydal více než 50 alb, včetně studiových a živých nahrávek, stejně jako společných alb se svými dobrodružnými vedlejšími projekty: Black Country Communion a Rock Candy Funk Party. Jeho dosud nejambicióznější projekt „Live At The Hollywood Bowl With Orchestra“ vyšel nedávno a potvrzuje, že Bonamassa je na vrcholu svých sil.

Rodák ze státu New York předskakoval B. B. Kingovi, když mu bylo pouhých 12 let, a od té doby hrál mimo jiné s umělci jako Eric Clapton, Stephen Stills, John Lee Hooker, Warren Haynes, Steve Winwood, Peter Frampton a Buddy Guy. B.B. King to tehdy možná netušil, ale z tohoto dvanáctiletého zázračného dítěte se stala velká osobnost hudebního průmyslu.

Bonamassa, produktivní autor, který je neustále na lovu, aby rozšířil své eklektické hudební obzory, má neomezenou pracovní morálku, ať už je to ve studiu, na cestách nebo při spolupráci s jinými umělci, aby podnítil vznik nové hudby. V posledních letech produkoval pro svůj nezávislý label KTBA Records obrovské množství alb, včetně Joanne Shaw Taylor, Marca Broussarda, Larryho McCraye, Jimmyho Halla a dalších, a nedávno také založil společnost Journeyman LLC, která poskytuje kompletní služby v oblasti managementu umělců, vydavatelství, propagace koncertů a marketingu a buduje povědomí o nezávislých umělcích po celém světě.

Bonamassa se objevil v řadě publikací od Esquire, WSJ a Parade až po Rolling Stone a American Songwriter a také na obálkách časopisů Guitar World, Guitar Player, Vintage Guitar, Guitarist a Classic Rock Magazine. Jeho nezisková organizace Keeping The Blues Alive poskytuje finanční prostředky a zdroje školám a umělcům v nouzi a doposud pozitivně ovlivnila více než 100 000 studentů, přičemž na darech získala přes 2 miliony dolarů.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.