17.4.2024 20:00

LARA FABIAN – Je t’aime World Tour

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 17.4.2024 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel JARO EVENT s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán LARA FABIAN Ticketmaster (200.22 Kb)
Orientační plán LARA FABIAN Ticketportal (256.49 Kb)
Cena

1 490 – 4 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 590 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – JARO EVENT s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz.

Uznávaná diva světového formátu Lara Fabian se po předchozích beznadějně vyprodaných koncertech vrací po pěti letech do Prahy. Naši metropoli si dříve vybrala i pro natáčení oficiálního DVD. Nenechte si ujít nejen bouřlivý potlesk hned od prvních tónů skladby „Je t’aime“, ale i bezkonkurenční atmosféru, díky níž jsou koncerty Lary Fabian nezapomenutelné.

Belgičanka žijící v Kanadě si již ve čtrnácti letech zpíváním v bruselských klubech nevědomky připravovala půdu pro impozantní mezinárodní kariéru. Osudovým se jí stalo setkání se skladatelem Rickem Allisonem. Po vítězství v mnoha evropských soutěžích a získání popularity uvedla na trh svůj první singl, po němž v roce 1994 následovalo debutové autorské album Carpe Diem.

Od roku 1995 sbírá Lara Fabian významná ocenění, mj. Nejlepší zpěvačka roku, Nejlepší živé vystoupení roku, Album roku a mnoho dalších. Její alba se stala zlatými a několikrát i platinovými.

V roce 1996 zvěčnilo hlas Lary Fabian studio Walt Disney. Kromě toho, že ztělesnila Esmeraldu, hrdinku animovaného filmu Hrbáč z Notre Dame, nazpívala na soundtracku k filmu ústřední píseň „Que Dieu aide les exclus“.

 

Ve Francii se následně během dvou let prodalo přes dva miliony alb s názvem Pure. Díky tomuto ohromnému úspěchu získala na prestižním francouzském galavečeru Les Victoires de la Musique cenu Nový umělec roku. Za skladbu „Pure“ byla oceněna jako Nejprodávanější umělec na World Music Awards.

Mezi vystoupeními v Evropě se Lara často vracela do New Yorku a San Franciska, aby tam nahrála své první album v angličtině. Většinu písní na tomto albu sama napsala nebo se na nich podílela spolu s producenty Mariah Carey, Madonny i Cher. Album, které vydala společnost Sony Records, bylo představeno v květnu 2000 v nejpopulárnějším ranním televizním pořadu v Americe, Today Show na NBC, navíc Lara účinkovala i v The Tonight Show, The View a Access Hollywood. Úvodní singl „I Will Love Again“ se dostal na první místo v žebříčku Billboard Dance Music a usadil se tam na dlouhých 58 týdnů! Písně na albu nadchly publikum po celém světě.

Po pořadu From Lara with Love, jejím prvním americkém televizním speciálu vysílaném televizí PBS, se zpěvačka a skladatelka podílela na velmi populární rozhlasové verzi, kde vystoupilo mnoho populárních umělců, včetně Michaela Jacksona, Christiny Aguilery, Marca Anthonyho, Rickyho Martina a Toni Braxton.

V únoru 2001 se skladba „Love By Grace“ stala ústředním motivem telenovely Lacos de Família, vysílané pro miliony diváků v Brazílii a Portugalsku. „Love by Grace“ vyvolala kolem Lary Fabian neuvěřitelné šílenství.

Od té doby tato výjimečná interpretka vydala dalších deset úspěšných alb a získala si srdce milionů fanoušků. O jejím úspěchu dodnes svědčí přes osm milionů prodaných desek.

Celosvětově si Lara Fabian vybudovala pověst odhodlané zpěvačky a skladatelky. Dosáhla téměř nemožného! Důkazem jsou milionové prodeje úspěšných alb a nespočet vyprodaných koncertů na všech kontinentech, a to vše bez okázalé reklamy a senzačních bulvárních titulků.

Neváhejte využít možnost zažít atmosféru živého koncertu této výjimečné interpretky.

Na dubnový pražský koncert jsme si pro vás přichystali překvapení a bonus zároveň.
Večer zahájí, na základě výběru Lary Fabian, dvacetiminutovým vstupem muzikálová diva Michaela Gemrotová a v pořadí čtvrtý nejpopulárnější zpěvák z letošního Českého slavíka Václav Noid Bárta. V jejich podání se mohou diváci těšit například na árii ze světového muzikálu Fantom opery.


Neváhejte! V prodeji již zbývá pouze pár volných míst v několika sektorech.

Část výtěžku z prodeje vstupenek bude věnována Nadaci Anežka, která společnou silou lidí pomáhá rodinám překonávat handicap.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.