9.10.2024 20:00

Lindsey Stirling

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 9.10.2024 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán Lindsey Stirling Ticketportal (229.67 Kb)
Orientační plán Lindsey Stirling Ticketmaster (88.37 Kb)
Cena

1 490 – 2 290 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 490 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 universum a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 universum pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

Světoznámá houslistka Lindsey Stirling přiveze své jedinečné vystoupení do Prahy, kde 9. října 2024 vystoupí v O2 universu. Tento koncert nabídne nezapomenutelnou kombinaci virtuózní hry na housle, dynamického tance a vizuálně úchvatných efektů.

Málokterý umělec ztělesňuje bezmeznou kreativitu tak jako Lindsey Stirling. Nejenže je tato mnohokrát oceněná hudebnice známá svou žánrovou virtuozitou ve hře na elektronické housle, ale také nekonečně oslňuje publikum svým mimořádným tanečním talentem – což je prvek, který přenáší na pódium v rámci své velkolepé koncertní show, s níž jezdí na turné s obdivuhodnou frekvencí a neustále vyprodává kultovní koncertní sály po celém světě. Tato hvězda, která je také autorkou bestsellerů New York Times (a tvůrkyní vlastního komiksu), cítila nutkání posunout své hranice ještě dál na své sedmé řadové desce, a nakonec přijala zcela novou úroveň svobody v psaní písní.

Album Duality, na němž se podíleli producenti a spoluautoři jako Graham Muron (Thirty Seconds to Mars, Skrillex) a Lucky West (Walk the Moon, Dreamers), zahrnuje tucet písní, které ukazují vytříbenou muzikálnost a nadání pro vytváření hluboce expresivních melodií. Zatímco první polovina alba se soustředí na velkolepý a propracovaný zvuk, který je ovlivněn keltskou hudbou a dalšími globálními vlivy, druhá polovina alba se přiklání k odvážně originální formě popu. Na straně A se proto nacházejí skladby jako „Eye Of The Untold Her“, nádherně epická skladba, kterou produkoval Mako (hudebník, skladatel a producent, který se mimo jiné podílel na produkci nejprodávanějších titulů videoherního giganta Riot Games) spolu se Stevem Mazzarem (skladatelem, který spolupracoval s legendárním Hansem Zimmerem na aranžování a produkci hudby pro světová turné). Strana B mezitím vyzdvihuje popové cítění v písních, jako je zářivá „Inner Gold“ (s alt-popovým umělcem Royal & the Serpent) a „Survive“ (v níž se zpěvačka Walk off the Earth Sarah Blackwood připojuje k interpolaci disco klasiky Glorie Gaynor „I Will Survive“). „Vždycky jsem měla pocit, že jsme všichni magické bytosti s velkým duchem a potenciálem, ale žijeme ve světě očekávání a pravidel, který nás často nutí cítit se tak omezeni,“ říká Stirling. „Doufám, že tyto písně nějakým způsobem pomohou lidem, aby se cítili svobodní, silní a více propojení se svým nejopravdovějším já. Ráda bych všem připomněla, že i když se nás svět snaží zkrotit, to kouzlo je vždycky uvnitř vás.“

Ke vstupence je připočten charitativní poplatek 35 Kč ve prospěch Lindsey’s Upside Fund.

Vstupenku lze zakoupit pouze on-line a zákazník ji obdrží pod svůj účet 30 dnů před konáním akce, tj. 9.9.2024.

special guest: NYA

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.