1.3.2024 20:00

LP

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 1.3.2024 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Colour Production, spol. s r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán LP Ticketportal (224.47 Kb)
Orientační plán LP Ticketmaster (128.42 Kb)
Cena

1 390 – 4 399 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 390 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Colour Production, spol. s r.o.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

Nezaměnitelný hlas, autentický výraz a ostré pero při psaní textů, to je recept LP na mezinárodní úspěch a získání pozice jedné z nejoblíbenějších zpěvaček a skladatelek popových hitů současnosti. V roce 2016 se LP raketově proslavila srdceryvnou folkrockovou baladou „Lost on You“. Tato skladba se stala jedničkou hitparád v 18 zemích světa a zaznamenala více než 25, 7 milionu stažení. Úspěch LP korunuje fakt, že dokázala vyprodat turné ve 150 zemích po celém světě. Z původní nájemné skladatelky písní pro Rihannu, Cher, Christinu Aguileru nebo Backstreet Boys se stala svébytná umělkyně.

Tvorba LP odráží složitost lidského života a oslavuje sebeobjevování i sílu transformativní lásky. LP umí o takových věcech psát a zpívat tak, že se z jejích písní stávají hymny univerzálního porozumění. Na této vlně pokračuje i na svém aktuálním, v pořadí již šestém albu s názvem „Love Lines“, které se mezi hudební fanoušky dostalo na konci září 2023 a 1. března 2024 jej představí publiku v O2 universu.

Na nové desce zpěvačka otvírá srdce všem lidem, které ve svém životě potkala. Ze vztahů s romantickými partnery, rodinou i se svým vlastním já skládá vlastní obraz, který ji pomáhají vidět druzí. Vypráví o tom, kdo skutečně je, něžně vyjadřuje vděčnost všem, kteří ji pomáhají se poznávat. Projekt „Love Lines“ naplno ukazuje mistrovství, jehož LP dosáhla při psaní textů. Každý verš je vybroušený klenot mířící přímo na srdce. „Mám pocit, že jsem při psaní stručnější a jasnější. V každém slově je kus mě samotné, různé obrazy duality života, nějaký pocit nebo i několik pocitů najednou,“ přibližuje vznik svých textů LP.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.