23.11.2024 18:00

SEPULTURA

Data 23.11.2024 18:00
Vstup od 17:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán SEPULTURA Ticketmaster (146.55 Kb)
Orientační plán SEPULTURA Ticketportal (226.92 Kb)
Cena

1 090 – 1 390 Kč
---
vozíčkář + doprovod
695 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

SEPULTURA se loučí! Poslední live koncert patří v listopadu 2024 PRAZE!

SEPULTURA, Jinjer, Obituary, Jesus Piece – 23. 11. 2024 – PRAHA, O2 universum

Brazilsko-americká metalová ikona SEPULTURA oslaví příští rok své 40. výročí a rozhodla se velkolepým turné zakončit svou mimořádně úspěšnou hudební kariéru! Velké rozlučkové turné „Celebrating Life Through Death“ – 40 YEARS FAREWELL TOUR se uskuteční v listopadu příštího roku a úplně poslední koncert turné patří PRAZE! Bude to 23. listopadu 2024 v O2 universu!

Bude to velká oslava minulosti a současnosti a bude to úplně naposled, co uslyšíte a uvidíte tuto slavnou brazilskou metalovou legendu naživo! Tady končí jedna významná kapitola metalu! Přijďte se s nimi se ctí rozloučit a poděkovat…vždyť kde by byl metal a vaše metalové duše bez SEPULTURY?

Svými vystoupeními se s nimi rozloučí také velmi speciální hosté turné, ukrajinští progresivní metaloví JINJER, oldschoolová death – metalová legenda OBITUARY a zajímavá banda JESUS PIECE z Philadelphie.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.