11.5.2022 19:30

TATA BOJS

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 11.5.2022 19:30
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.
Ke stažení Orientační plán TATA BOJS Ticketmaster (159.11 Kb)
Cena

790 Kč - 1 090 Kč
---
vozíčkář + doprovod
790 Kč + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

V úterý 30. listopadu to měl být pro Tata Bojs a jejich fanoušky v pražském O2 universu výjimečný večer, když si měli společně užít po dlouhé době ve všech ohledech do detailu dotažený velký halový koncert spojený s „live“ křtem loňské albové novinky Jedna nula. Jak nám ale poslední už více než rok průběžně ukazuje – člověk míní, pandemie mění. S ohledem na aktuální, stále se zhoršující epidomiologickou situaci se tak držitelé Ceny Anděl 2020 v kategorii Skupina roku po dohodě s pořádající agenturou Live Nation rozhodli koncert znovu přesunout a to na 11. května 2022.

“KONCERT BUDE!… hlásili jsme na všech vizuálech, abychom Vás ujistili, že to opravdu myslíme vážně. To se nezměnilo a skutečně máme pořád velkou chuť náš dlouho chystaný a překládaný koncert v O2 universu zrealizovat. Bohužel, vzhledem k horšící se epidemiologické situaci ho po dohodě s pořádající agenturou Live Nation musíme opět – už potřetí – přeložit. Moc jsme se těšili a zároveň jsme Vám chtěli předvést naši aktualní bytelnou show s premiérou nového revolučního zvukového systému L-ISA! To všechno si ovšem také žádá své náklady. Představa, že by ve výsledku byl koncert technicky a kapacitně polovičatým řešením, nám není příjemná. Navíc nikdo v tuto chvíli nemá jistotu, zda se situace za čtrnáct dní ještě výrazně nezhorší. Pevně věříme, že máme empatické fanoušky, kteří pochopí naše nelehké rozhodnutí. A ještě pevněji věříme, že se s vámi se všemi uvidíme v O2 universu v náhradním termínu 11.5. 2022, kdy snad bude zdravotní situace i nálada ve společnosti o poznání radostnější…! Vážíme si vaší přízně a děkujeme moc za pochopení!
Vaši TATA BOJS,” okomentovala kapela situaci a důvody přeložení koncertu v osobním vzkazu fanouškům prostřednictvím svých sociálních sítí.

Již zakoupené vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti i na nový termín 11. května 2022. V případě, že si je přejete vrátit, obracejte se na www.ticketmaster.cz.

 

Koncert ozdobí svou účastní také nově oznámený host hudební projekt Tonka.

Tonka je hudební projekt založený v Kyjevě na Ukrajině v roce 2018 zpěvačkou Aljonou Karas a hudebním producentem Yaroslavem Tatarchenkem jako inteligentní popová hudba zaměřená na budoucnost. O dva měsíce později se ke kapele připojil známý ukrajinský bubeník Denys Shvets. Od roku 2018 Tонка vydala 4 EP alba, 8 videoklipů, vystoupila na největších ukrajinských hudebních festivalech, jako jsou Atlas Weekend, Hedonism, Kurazh-Bazar, Dily Eco-fest a další, a podepsala smlouvu s největším ukrajinským hudebním vydavatelstvím “Masterskaya“. Toнка oslovuje srdce nových fanoušků směsicí neobyčejné idm-ové odvážné a statečné hudby, jedinečného hlasu a jemných textů. Dne 22. února Тонка představila nové minialbum „Знов молодість не буде“. (Mládí už nebude) a lyric video „Рятівник“. (Spasitel). Hlavní poselství vydání: Buďte stateční a nebojte se.

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.