28.2.2024 20:00

TUBULAR BELLS

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 28.2.2024 20:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel JVS GROUP s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán TUBULAR BELLS Ticketportal (266.09 Kb)
Orientační plán TUBULAR BELLS Ticketmaster (233.98 Kb)
Cena

790 – 3 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
99 Kč + 990 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – JVS GROUP s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

Koncertní show Tubular Bells 50th Anniversary míří do Evropy a nemine Prahu! Na oslavu 50. výročí od vydání zazní v O2 universum dne 28. února 2024 pod taktovkou Robina Smitha ikonická skladba Mika Oldfielda – Tubular Bells. Součástí koncertní show Tubular Bells 50th Anniversary budou i další skladby Mikea Oldfielda jako je Moonlight Shadow, Summit Day, Family Man a Ommadawn.

Nejprodávanější instrumentální album všech dob Tubular Bells poprvé vyšlo jako debut tehdy začínajícího Mikea Oldfielda dne 25. května 1973. Složil ho dva roky dříve a všechny nástroje si na něj nahrál sám osobně. Světovou popularitu si album Tubular Bells získalo také díky filmu Vymítač ďábla (The Exorcist), ve kterém byla použita první část tohoto alba. Jen ve Velké Británii se alba prodalo téměř 3 miliony.

Mike Oldfield je britský skladatel, multiinstrumentalista a hudební vizionář, který položil základy světové elektronické hudby. Jako skladatel a producent se proslavil právě svým debutovým studiovým albem Tubular Bells, které ocenila kritika a posluchači si jej doslova zamilovali. Ačkoli je Oldfield primárně kytarista, hraje na řadu dalších nástrojů jako jsou klávesy nebo perkuse včetně tubular bells, tedy 12 chromových tubových zvonů, jejichž monumentální zvuk dodal albu jedinečný zvuk. Během své kariéry se Mike Oldfield vydal napříč mnoha hudebními styly a žánry od progresivního rocku k world music, folku, a především elektronické, ambient a new age hudbě.

Dirigent a skladatel Robin Smith, který koncertní show Tubular Bells 50th Anniversary diriguje, je nadšený, že pod jeho taktovkou zazní dílo, které miluje od roku 1973, kdy jej slyšel poprvé. Spolupracoval s Mikem Oldfieldem na Tubular Bells 2 a 3, včetně živých vystoupení na Edinburgh Castle, Horseguards Parade v Londýně, The Millennium Bell v Berlíně nebo 2012 v Londýně.

 

„Představení Tubular Bells 50th Anniversary mělo premiéru v Royal Festival Hall v Londýně v srpnu 2021 a setkalo se s velkým úspěchem. Je to oslava a pocta Mikeovi Oldfieldovi, který je podle mého názoru jedním z největších anglických skladatelů minulého století. Pro mě osobně spolu s hudebníky je to skutečné privilegium zahrát toto mimořádné dílo. Dnes je stejně svěží, jako když ho Mike v roce 1971 vytvořil. A miluji tu možnost přiblížit ho jak novému publiku, tak i těm, kteří jsou stejně jako já naprosto uchváceni, kdykoli tuto skladbu slyší,“ popisuje s nadšením Robin Smith koncertní show Tubular Bells 50th Anniversary.

„Zdá se, že Tubular Bells nikdy nezestárne, a to je úžasné. Zavede vás na cestu progresivním rockem a elektronikou, blues, folkem, jazzem a klasikou a evokuje tak melodickou krásu i drama. Zažili jsme spoustu slz dojetí od našeho publika a tolik úžasných příběhů od prvních koncertů Tubular Bells,“ dodává Robin Smith o skladbě, která snad byla předurčena k tomu, aby vyvolávala v lidech doslova vlny emocí.

Hudební show Tubular Bells 50th Anniversary obsahuje také další díla Mika Oldfielda včetně Moonlight Shadow, Summit Day, Family Man a Ommadawn. Pro české diváky bude show představena v populárním prostoru O2 universum dne 28. února 2024.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.