11.1.2025 19:00

Zdeněk Barták – „Zdivočelá 70 ze mě“

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 11.1.2025 19:00
Vstup od 18:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel SÁGL PRODUCTION s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán Zdeněk Barták Ticketmaster (98.31 Kb)
Orientační plán Zdeněk Barták Ticketportal (263.23 Kb)
Cena

1 190 – 2 490 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 190 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – SÁGL PRODUCTION s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Asi všichni známe písně, například:

…. Nenapovídej, Sen kovbojů, Nonstop, Kamarád, Na křídlech fantazie, Zůstaň a neodcházej, Jen blázen žárlí, Svým láskám stloukám kříž, Právě začínáme, Kéž pánbů nás má rád … nebo píseň E mi manchi tu, kterou zpívá Andrea Bocelli …

… či hudbu z filmů a seriálů:

… Zdivočelá země, Policie Modrava, Pěsti ve tmě, Discopříběh, Vítr v kapse, Svatba upírů, Byl jednou jeden polda, Hotel Herbich, Nemocnice na kraji města po 20- ti letech a jiné.

V Česku i zahraničí hrané muzikály například …

… Romeo a Julie, The Tempest, Anděl s ďáblem v těle, Popelka, Baron Prášil, Sněhová královna, Casanova, Cesta kolem světa za 80 dní, Jedna noc na Karlštejně, Hrátky s čertem a další …

… Za tím vším a mnohým dalším je autorsky podepsán letos sedmdesátník, hudební skladatel Zdeněk Barták. Držitel také mnoha ocenění, např. Grand Prix – Premio Bocelli či dvou asijských Oskarů za hudbu a dalších hodnotných cen.

Pojďte si připomenout tyto hity a skvělou melodickou hudbu Zdeňka Bartáka při speciálním a jedinečném narozeninovém koncertu zkomponovaném jen pro tuto slavnostní příležitost.

Gratulantů bude nespočet a popřát a hudebně či pěvecky přijdou: Helena Vondráčková, Michal David, Monika Absolonová, Marian Vojtko, Eva Urbanová, Petra Černocká, Tereza Mašková, Daniel Barták, Jakub Smolík, Ladislav Korbel, Tereza Králiková, sbor Boni Pueri a další.

Z výčtu účinkujících je jasné, že půjde o galakoncert s velkým hudebním srdcem, jaké má několik desetiletí oslavenec Zdeněk Barták.

Epoque Symphony Orchestra pod vedením dirigenta Alexeje Aslamase, scénická režie Michala Cabana, to jsou „pečetě“, které garantují, že půjde o hodnotnou, mimořádnou a poctivou audiovizuální koncertní show.

 

Účinkují: Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Michal David, Marian Vojtko, Eva Urbanová, Petra Černocká, Tereza Mašková, Daniel Barták, Jakub Smolík, Ladislav Korbel, Tereza Králiková, sbor Boni pueri a další
Epoque Symphony Orchestra diriguje: Alexej Aslamas
Scénická režie: Michal Caban
Producent: Tomáš Ságl

FB událost

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.