iMucha show oznamuje nové datum světové premiéry a přichází s dechberoucím trailerem

29. července 2020

iMucha je unikátní mezinárodní multimediální show příběhu o souboji tvořivosti a destrukce, který se odehrává na pozadí života a díla světoznámého malíře, grafika, designéra a vizionáře stylu secese – Alfonse Muchy. Současný příběh, technologicky nejvyspělejší projekce, moderní hudba, tanec, akrobacie nebo dechberoucí stage design, to všechno vypráví příběh o životní cestě slavného výtvarníka očima mladého kreslíře komiksů.

Nový termín světové premiéry show je 19.5. 2021 v 02 universum.

Vstupenky zůstávají v platnosti pro nové datum a není pro to třeba nic dělat.

Do poslední chvíle tým kolem Michala Dvořáka věřil, že i přes složitou situaci, kterou u nás i ve světě vyvolala pandemie COVID-19, se plánovaná říjnová premiéra show uskuteční v původním termínu. V důsledku dopadů celosvětové krize ale nakonec muselo dojít k přesunu plánované světové premiéry na nové datum – 19. 5. 2021. Všem divákům, kteří si již zakoupili vstupenky, se omlouváme za vzniklé komplikace. Vstupenky zůstávají v platnosti pro nové datum a není pro to třeba nic dělat. Diváci, kterým nové datum nevyhovuje, si mohou požádat o vrácení vstupného do konce roku 2020 dle pokynů na stránkách prodejní sítě Ticketmaster.

Tým iMucha ale zatím nezahálel, pro nedočkavé diváky vypustil ohromující videotrailer, který slibuje show plnou akce, rozhýbaných Muchových výtvarných děl, projekci po celém koncertním sále, skvělou hudbu, stage design i choreografie. Zhlédnout ho můžete na sociálních sítích projektu, na webové stránce www.imucha.com nebo oficiálním YouTube kanále.

„S multimediální show iMucha navazujeme na úspěchy, kterých se podařilo dosáhnout s Vivaldiannem. Těší mě, že nás v zahraničí přezdívají koncertní Cirque du Soleil. Sice nejsme cirkus, ale přirovnání k nejúspěšnějšímu světovému projektu beru jako pochvalu. Za pět let jsme postupně nadchli publikum například v České republice, Anglii, Argentině, Koreji, Spojených arabských emirátech, Izraeli nebo v Rusku. Jsem hrdý na to, že se českému projektu i v takových destinacích podařilo vyprodat sportovní haly,“ uvedl Michal Dvořák, autor a režisér projektu, a dodává: „Mrzí nás, že nemůžeme premiéru uskutečnit v plánovaném datu, protože na letošní rok připadá 160. výročí narození Alfonse Muchy, kterému jsme tímto projektem chtěli k narozeninám složit poklonu. Společně s diváky je tedy oslavíme o pár měsíců později v O2 Universum! Zatím posíláme našim divákům alespoň malou ochutnávku, aby se měli na co těšit!“

Tvůrci projektu iMucha show s nadsázkou tvrdí, že oživí Belle Epoque, naplní ji současnou energií a ukážou, jak by vypadala tvorba progresivního Alfonse Muchy, kdyby žil v současnosti. Show nadchne diváky originální moderní hudbou a choreografií, pokročilou scénickou a projekční technologií umocněnou světelnými efekty a originálním příběhem.

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.