Jaromír Nohavica zahraje s filharmonií hned dvakrát v O2 universu

27. února 2020
Folkový písničkář, zpěvák a skladatel vystoupí v pražské hale O2 universum 4. a 5. května 2020. Na scéně ho doprovodí Janáčkova filharmonie Ostrava a chybět nebudou ani tradiční hudební hosté Robert Kuśmierski a Pavel Plánka.

Koncert Jaromíra Nohavici s  Janáčkovou filharmonií Ostrava pod vedením Marko Ivanoviče zažili diváci již v několika městech v Čechách, na Slovensku a také v Polsku. Konají se pouze příležitostně, a tak se stávají pro diváky malým hudebním svátkem. 

 

VIP balíček s občerstvením a welcome drinkem
 

VIP balíček v ceně 1.500 Kč obsahuje:
1x VIP přednostní vstup do O2 universa (vstup bude včas upřesněn)
1x Cateringové občerstvení dle nabídky níže v Pub by Staropramen (doba podávání 18:30-20:15)

VIP balíček je možné dokoupit pouze k platné vstupence na koncert. Samotný VIP balíček neopravňuje ke vstupu na koncert či k využití nabízených služeb. Kapacita VIP balíčků je omezena.​

Nabízené menu

Barevná aranžmá Marko Ivanoviče a Ondřeje Brzobohatého dávají známým písním Jaromíra Nohavici nový rozměr a posouvají je někdy na hranici filmové hudby. Koncert je průběžně doplněn i malými intermezzy tradičních vystoupení Jarka Nohavici s jeho stálými pódiovými hosty – vynikajícím polským akordeonistou Robertem Kuśmierskim a hráčem na percuse a bicí Pavlem Plánkou. 

Netradiční spojení  zdánlivě neslučitelných žánrů ještě více umocňuje poetiku Nohavicových textů a přináší divákům velmi silný zážitek.

Prodej vstupenek na oba koncerty v O2 universu začíná v pátek 28. února v 9 hodin v prodejní síti Ticketmaster.