Jednou ze zastávek WHITESNAKE THE FAREWELL TOUR bude i pražské O2 universum. Koncert se uskuteční 14. 6. 2022

6. září 2021

Několikanásobně platinová legendární rock ‚n‘ roll kapela Whitesnake, kterou založil zpěvák a bývalý člen DEEP PURPLE David Coverdale, se vydává na své rozlučkové turné, kterým završí úspěšnou, více než čtyřicetiletou kariéru. 

Kapelu založil v roce 1978 zpěvák David Coverdale a za svoji historii vydala několik multiplatinových alb jako ‘TROUBLE’, ‘LOVEHUNTER’, ‘READY AND WILLING’, ‘COME AN’ GET IT’ nebo ‘WHITESNAKE’, jehož se prodalo několik miliónů kusů a řadí se k jejich nejúspěšnějším nahrávkám.

Skupina přijede ve složení DAVID COVERDALE (zpěv), REB BEACH (kytara / zpěv), JOEL HOEKSTRA (kytara / zpěv), MICHAEL DEVIN (baskytara / zpěv), TOMMY ALDRIDGE (bicí), MICHELE LUPPI  (klávesy / zpěv) a představí mimořádně talentovaného DINO JELUSICK (klávesy / kytara / zpěv).

V rámci  Farewell tour zazní písně z 13 studiových nahrávek kapely zahrnující i největší hity jako ’Here I Go Again’ nebo ’Is This Love’. Toto poslední tour, u kterého budou mít diváci jednu z mála šanci vidět kapelu hrát naživo, navazuje na globálně úspěšné turné k desce „Flesh & Blood“ z roku 2019, během kterého zkušení hudebníci odehráli 65 koncertů v 30 zemích světa a které dohromady navštívilo více než 750 000 fanoušků.

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.