Kaleo se vrací do Prahy v rámci Payback tour. Vystoupí 30. listopadu 2024 v O2 universu

3. června 2024

Islandská kapela Kaleo, v čele s charismatickým JJ Julius Sonem, se vrací do Prahy v rámci Payback tour, na kterém představí novou tvorbu, ale i zaručené hity z předchozích let.

Skupina KALEO oznámila evropskou část svého turné „Payback Tour“, v rámci kterého vystoupí na různých místech kontinentu, včetně ikonické londýnské OVO Areny ve Wembley. Na všech koncertech nadcházejícího turné vystoupí jako support Júníus Meyvant.

JJ Julius Son z kapely KALEO se o skladbě „Rock N Roller“ podělil: „Napsal jsem ji v počátcích kapely KALEO. Hned jsme ji začali hrát a od té doby ji hrajeme v našem setu, obvykle jako poslední píseň na našich koncertech. Když jsme šli do studia pro naše nadcházející album, všichni jsme se rozhodli, že je čas nahrát pořádnou verzi skladby a konečně ji vypustit do světa.“

„Rock N Roller“ následuje po nedávném singlu kapely „Lonely Cowboy„, který doprovázel ohromující videozáznam z vystoupení v historickém římském Koloseu. Samostatná skladba zejména znamenala první novou původní hudbu skupiny po třech letech. „Lonely Cowboy“ se opírá o jemně drnkanou akustickou kytaru a řídkou orchestraci, zatímco vůdčí silou zůstává chraplavý, ale vřelý vokál. „Hádám, že je čas rozloučit se s jezdcem noci,“ zpívá zpěvák, kytarista, klavírista, skladatel a producent JJ Julius Son a maluje živý obraz podtržený hrdou a záměrnou poctou Enniu Morriconemu.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.