Lenny odkládá koncert v O2 universu

22. listopadu 2021

Lenny odkládá koncert v O2 universu. Jako dárek za trpělivost a čekání zve své fanoušky do komornější pražské ROXY, kde pro ně na 9. prosince 2021 připravila speciální koncert zdarma

Nezaměnitelný hlas zpěvačky Lenny se měl rozeznít sálem O2 universa už loni v prosinci. Koncertní plány však zkomplikovala pandemická situace, a tak i Lenny musela vytoužený koncert o rok posunout. Nyní se scénář z loňského roku bohužel opakuje a kvůli nepříznivému vývoji pandemie v Česku se i letošní koncert přesouvá. O zážitek a setkání s Lenny ale nepřijdeme. Zpěvačka se totiž rozhodla, že své fanoušky jako dárek za trpělivost a čekání, pozve v den plánovaného vystoupení v O2 universu – tedy 9. prosince, na koncert do komornější pražské ROXY, který se uskuteční díky podpoře Visa a Instax. Fanoušky, kteří již mají zakoupenou vstupenku do O2 universa zve Lenny zdarma. Těšit se tak můžou na výjimečný zážitek, nabitou atmosféru a ochutnávku toho, co zpěvačka nabídne na největším koncertě kariéry – v O2 universu příští rok 24. 11. 2022.

Moji nejmilejší fanoušci,
opravdu moc jsem doufala v to, že tohle nebudu muset psát i tento rok, ale opak se stal pravdou. Bohužel musím i letos oznámit přesun svého prosincového koncertu v O2 universu. Věřte, že si nepřeju nic jiného, než stát před Vámi konečně na pódiu této haly a užít si to, co by měl být TEN nejlepší večer mojí dosavadní kariéry.
Myslím, že nejsem zdaleka jediným interpretem, který v našem oboru nevidí od loňského roku radikální změnu. I v tomto období, obdobně jako loni, panuje nejistota a obavy z nadcházejících měsíců, doprovázené stálými obměnami vyhlášek o tom, co se smí a nesmí.
Já i můj tým cítíme, že si koncert s Vámi chceme užít v daleko uvolněnější atmosféře, naplno, bez omezení. Koncert takovýchto rozměrů si žádá velké množství příprav dlouho dopředu a těmto plánům se v současném společenském klimatu daří jen těžko.

Jelikož mám sama jako hudební fanoušek zakoupeny lístky na koncerty oblíbených kapel, co se buď přesouvají nebo úplně ruší, znám pocit zklamání, který podobné věci provází. I proto jsme s mojí kapelou dali hlavy dohromady a snažili se vymyslet akci, která by byla nejen s jistotou uskutečnitelná, ale alespoň částečně Vám v rámci možností přesunutý koncert vynahradila.

Před čtyřmi lety jsem měla dva vyprodané koncerty v pražské Roxy, na které dodnes vzpomínám jako na jeden z nejhezčích zážitků. Letos chci tento zážitek oživit a pozvat Vás sem jako dárek za Vaši loajalitu a trpělivost.

Pokud máte zakoupené lístky do O2 universa, budou vám platit i jako vstupenka na koncert do pražské Roxy. Více informací vám v nejbližších hodinách přijde do emailu.

Partneři koncertu pražské Roxy jsou Visa a Instax, kterým ze srdce děkujeme za podporu.