LP představí publiku v O2 universu své nové album „Love Lines“

28. září 2023

Nezaměnitelný hlas, autentický výraz a ostré pero při psaní textů, to je recept LP na mezinárodní úspěch a získání pozice jedné z nejoblíbenějších zpěvaček a skladatelek popových hitů současnosti. V roce 2016 se LP raketově proslavila srdceryvnou folkrockovou baladou „Lost on You“. Tato skladba se stala jedničkou hitparád v 18 zemích světa a zaznamenala více než 25, 7 milionu stažení. Úspěch LP korunuje fakt, že dokázala vyprodat turné ve 150 zemích po celém světě. Z původní nájemné skladatelky písní pro Rihannu, Cher, Christinu Aguileru nebo Backstreet Boys se stala svébytná umělkyně.

Tvorba LP odráží složitost lidského života a oslavuje sebeobjevování i sílu transformativní lásky. LP umí o takových věcech psát a zpívat tak, že se z jejích písní stávají hymny univerzálního porozumění. Na této vlně pokračuje i na svém aktuálním, v pořadí již šestém albu s názvem „Love Lines“, které se mezi hudební fanoušky dostalo na konci září 2023 a 1. března 2024 jej představí publiku v O2 universu.

Na nové desce zpěvačka otvírá srdce všem lidem, které ve svém životě potkala. Ze vztahů s romantickými partnery, rodinou i se svým vlastním já skládá vlastní obraz, který ji pomáhají vidět druzí. Vypráví o tom, kdo skutečně je, něžně vyjadřuje vděčnost všem, kteří ji pomáhají se poznávat. Projekt „Love Lines“ naplno ukazuje mistrovství, jehož LP dosáhla při psaní textů. Každý verš je vybroušený klenot mířící přímo na srdce. „Mám pocit, že jsem při psaní stručnější a jasnější. V každém slově je kus mě samotné, různé obrazy duality života, nějaký pocit nebo i několik pocitů najednou,“ přibližuje vznik svých textů LP.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 UNIVERSU JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.