Muzikálová revue Fantazie na kolečkách a její turné se v roce 2022 ruší

17. října 2022

Holky a kluci, ale především milí rodiče,

vzhledem k nepříznivé celospolečenské situaci, chmurným náladám v kulturním sektoru i neutěšeným ekonomickým predikcím jsme se po zralé úvaze rozhodli muzikálovou revue Fantazie na kolečkách a její turné v roce 2022 zrušit.

Plně respektujeme obavy ze stále zvyšujících se cen za energie, zboží a služby i elementární strach z důsledků válečného konfliktu na Ukrajině, a tedy i přirozenou zdrženlivost rodin s dětmi ke všem výdajům.

Naše šou vznikla výhradně proto, abyste si odnesli úžasné zážitky plné vjemů a výkonů, které okouzlí a zejména dětem přinesou čirou radost do jejich srdcí a úsměv na jejich tváře. Poslední setkání s jejich hrdinou Michalem z Kouzelné školky společně se skřítky Františkem a Fanynkou bylo unikátní a neopakovatelné. Stejně tak propojení poetického příběhu s akční podívanou plnou akrobatických triků na koloběžkách, kolech a in-line bruslích na rampách v podání těch nejlepších.

Kolečka Fantazie se však zastavila. Premiéra v Praze 30. 10. v O2 universum je zrušená.

Bylo to pro nás nejtěžší rozhodnutí v době finálních zkoušek na světovou premiéru a, i když jsme vynaložili maximální úsilí k propagaci a záchraně naší šou, tak k rozumné rovnováze náklady versus výnosy to nevedlo.

Velmi se vám všem za to omlouváme.

Finanční prostředky za pořízené vstupenky Vám budou v nejbližších dnech automaticky vráceny na účet. Pokud jste si vstupenky zakoupili v kamenné prodejně, je nutné požádat o vrácení peněz v místě nákupu.

Váš Michal

MOOM Production s.r.o.