OKTAGON 28 v O2 Universum: Jeden z nejkvalitnějších MMA turnajů v historii Česka s bitvou o krále polotěžké váhy

20. září 2021

 

Show, na kterou všichni čekali, je tady! 25. 9. v pražské O2 Universum spatří diváci souboje bojovníků, kteří jsou už teď ve svých zemích legendami. 

Titulový zápas světové úrovně se rozohní mezi suverénní jedničkou polotěžké váhy Viktorem Peštou a nejlepším německým bojovníkem všech dob „Terminátorem“ Pützem, který patří mezi naprostou evropskou špičku a je držitelem neuvěřitelných 12 titulů šampiona v různých organizacích.

V OKTAGONU se podruhé představí legenda českého MMA „Monster“ Kníže, jemuž do cesty vstoupí o 20 let mladší, nebezpečný Brazilec Kaik Brito.

Vycházející hvězda a největší talent českého MMA Leo Brichta bude čelit své zatím nejtěžší zkoušce v kleci – nekompromisnímu Francouzi Damienu Lapilusovi.

To a další zvučná jména jako Brož, Peňáz, Jungwirth, Kalašnik nebo muž s nejtvrdšími úderem v OKTAGONU David Hošek.    Buďte u toho! Akce světové úrovně plná adrenalinu s nabitým programem, audiovizuální show, a hlavně zápasy těch nejlepších MMA bojovníků na domácí i mezinárodní scéně.

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.