Po několikrát odloženém termínu uvedou tvůrci premiéru své strhující iMUCHA SHOW 26. 5. 2022

6. května 2022

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít unikátní mezinárodní multimediální show o souboji tvořivosti a destrukce, který se odehrává na pozadí života a díla světoznámého malíře, grafika, designéra a vizionáře stylu secese Alfonse Muchy.

Mladý kreslíř komiksů z New Yorku prožívá neobyčejný příběh. Zamiluje se do francouzské dívky, která jakoby vypadla z Muchova plakátu. Zároveň získává superschopnost vstupovat do obrazů a pohybovat se v jejich světě. Začíná jeho tajemná a trochu děsivá cesta za krásnou dívkou a za mužem z minulosti, který hledá pomocníka v boji proti černému mraku marnosti. Tím mužem je Alfons Mucha.

Krásky z jeho plakátů, šperky nebo impozantní obří plátna Slovanské epopeje se poprvé ukážou světu oživlé v důmyslných animacích. Komiks, technologicky nejvyspělejší projekce, originální hudba, tanec, akrobacie nebo dech beroucí stage design, to všechno bude vyprávět příběh o odvěkém souboji sil tvorby a destrukce.

Show uvedeme v českém jazyce v podání herce Jiřího Dvořáka. Pro zájemce budou k zapůjčení sluchátka s originální verzí Pierce Brosnana.

Tvůrci iMUCHA show se nenechali odradit a po několikrát odloženém termínu uvedou premiéru strhující iMUCHA SHOW 26. 5. 2022 v O2 universum. Vstupenky s původním termínem akce zůstávají v platnosti.

Projekt iMUCHA disponuje celosvětově nejrozsáhlejší sbírkou plakátů Alfonse Muchy a digitalizovanou podobou velké části díla, včetně obrazů, knih, velkých pláten, šperků či užitných předmětů. Za pomoci revolučních programů EbSynth od Secret Weapons a FaceStyle od Adobe těmto secesním dílům vdechuje život.

O dokonalou hudební interpretaci se postará mimo jiné koncertní mistr České filharmonie Jiří Vodička a další špičkoví muzikanti. Fascinující taneční a akrobatická čísla ztvární umělci, kteří vystupují po celém světě, jako např. sólisté baletu Národního divadla ČR, na předávání cen MTV v Los Angels, s Cirkem La Putyka nebo Losers Cirque Company a Cirkus Cirkör. Mohou se pochlubit oceněními jako Mistr světa v Hip Hopu, Mistr Evropy v Capoira, ceny Thálie, Grand Prix z mezinárodní choreografické soutěže v Bytomi v Polsku a spolupracovali se světovými hvězdami, jako jsou Kanye West, Joe Alegado, Justin Jesso, Nico Santos nebo Bobby McFerin.

Show je jednou ze tří částí projektu iMUCHA, který kromě ní nabízí také unikátní výstavu nejrozsáhlejší sbírky díla Alfonse Muchy a multimediální výstavu. Za projektem stojí trojice producentů – Richard Fuxa, Michal Dvořák a Igor Rattaj.

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.