Popová hvězda Anastacia vystoupí v pražském O2 universum k příležitosti čtvrtstoletí od vydání svého nejúspěšnějšího alba „Not That Kind“.

1. července 2024

Popová ikona Anastacia dnes oznámila velké evropské turné na rok 2025, na kterém představí koncertní turné „Not That Kind“. Toto turné se uskuteční u příležitosti 25 let od vydání Anastaciina debutového studiového alba, které vyšlo v roce 2000. Anastacia v Evropě poprvé prorazila s hitem „I’m Outta Love“, který se na albu objevil, a od té doby tato hvězda slaví úspěchy po celém světě.

Anastacia o turné říká: „Jsem nesmírně nadšená, že jsem opět na cestách po Evropě, a mám to štěstí, že mohu přijet a vystupovat na tolika nádherných místech pro svou výjimečnou blízkou rodinu. Neměla jsem možnost absolvovat turné ke svému prvnímu albu, o to je toto turné výjimečnější. Nemůžu uvěřit, že od vydání alba Not That Kind uplynulo už 25 let, určitě to oslavíme v pravém stylu Anastacie. Bude to jedna velká oslava výročí. Nemůžu se dočkat, až vás tam všechny uvidím!“

Mezinárodní popová ikona Anastacia, obdařená jedním z nejsilnějších a nejrozpoznatelnějších hlasů v historii hudby, zahájila svou kariéru v roce 1999, aby se o dva roky později stala „nejprodávanější novou popovou umělkyní na světě“. Hlas megahvězdy, který stojí za obrovskými hity, včetně několikanásobně platinových „I’m Outta Love“, „Paid My Dues“ a „Left Outside Alone“, od té doby prodal více než 30 milionů desek a cestou posbíral celou řadu ocenění (více než 225 ocenění v 31 zemích) a hitů na prvním místě (v 19 zemích). Poté, co oslavila 22. výročí svého debutového hitu ‚I’m Outta Love‘ masivním turné po Velké Británii a Evropě „I’m Outta Lockdown – The 22nd Anniversary“, nedávno zahájila další kapitolu s albem ‚Our Songs‘: Je to její pocta největším hitovým melodiím, které objevila během turné po Německu, zemi, kde má Anastacia od prvního dne obrovskou oblibu (jen v Německu prodala více než 3 miliony alb).

 

28.3.2025 20:00 | ANASTACIA

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.