Premiéra iMUCHA Show se uskuteční v květnu

1. února 2022

S ohledem na trvající vládní opatření související s onemocněním Covid-19, které výrazně limituje návštěvnickou kapacitu kulturních akcí, nemohou organizátoři velkolepé multimediální iMUCHA Show uspokojit všechny zájemce o účast na premiéře. Proto se rozhodli premiéru posunout. Nové datum premiéry v O2 universum je 26. května 2022. Organizátoři pevně věří, že toto datum je již konečné.

„Ačkoliv nás nesmírně mrzí, že premiéru posouváme, věříme, že to návštěvníci pochopí. Myslíme i na jejich bezpečí a nechceme jejich zdraví v aktuálně vrcholící vlně ohrozit. I na základě zkušeností z přechozích vln, kdy v jarních měsících bývá situace výrazně klidnější a v souladu s predikcemi odborníků a nadějí, že v dubnu by mohla být natolik dobrá situace, že se opatření uvolní, jsme nové datum stanovili právě na jarní období,“ vysvětluje Richard Fuxa, jeden z producentů projektu iMUCHA.

Vstupenky s původním termínem akce zůstávají v platnosti.

Všem divákům, kteří si již zakoupili vstupenky, se organizátoři omlouvají za vzniklé komplikace. Vstupenky zůstávají v platnosti pro nové datum a není pro to třeba nic dělat. V nutném případě je možné požádat o vrácení vstupného dle podmínek uveřejněných na stránkách prodejní sítě Ticketmaster. „Všichni se velmi se těšíme na premiéru a uděláme maximum pro to, aby se i květnové premiéry mohl zúčastnit Pierce Brosnan, jehož hlas celou show provází,“dodává Michal Dvořák, spoluautor projektu a nabízí ochutnávku v nejnovější verzi traileru.

iMUCHA show je multimediální příběh o souboji tvořivosti a destrukce, který se odehrává na pozadí života a díla světoznámého malíře, grafika, designéra a vizionáře stylu secese – Alfonse Muchy. Současný komiksový příběh, technologicky nejvyspělejší projekce, moderní hudba, tanec, akrobacie nebo dechberoucí stage design, to všechno vypráví o životní cestě slavného výtvarníka očima mladého kreslíře komiksů.

Show je jednou ze tří částí projektu iMUCHA, který kromě ní nabízí také unikátní výstavu nejrozsáhlejší sbírky díla Alfonse Muchy a multimediální výstavu. Za projektem stojí trojice producentů – Richard Fuxa, Michal Dvořák a Igor Rattaj.