8 důvodů, proč udělat vaši akci právě u nás

7. února 2024
Stále hledáte to správné místo na vaši firemní akcí, konferenci, menší workshop nebo večírek? V nabídce možných lokalit toho opravdu můžete najít hodně, ale jen některé z nich splňují požadavky, které dopomohou realizaci úspěšné akce.

1. Kapacita a flexibilita prostor

O2 universum nabízí 38 sálů s různou kapacitou, což umožňuje hostit akce různých velikosti a druhů. Díky modulárnímu uspořádání lze prostory přizpůsobit potřebám různě velkých akcí a i jednotlivé sály přepažovat mobilními stěnami nebo jinak prostorově upravovat.

2. Moderní technologie

Všechny prostory jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi pro zvuk, světlo, video a dalším technickým vybavením, což zajišťuje vysokou kvalitu prezentací a zážitků pro účastníky akcí.

3. Dopravní dostupnost a prestižní lokalita

O2 universum je snadno dostupné veřejnou dopravou i autem, což je důležité pro účastníky akce, kteří přijíždějí z různých částí města či z jiných regionů. Lokačně jsme hrdí na naši prestižní adresu, což může podvědomě dopomoci celkovému zájmu o akci a dodat ji na významu a profesionalitě.

4. Vlastní catering

Disponujeme vlastním cateringovým týmem, který má profesionální a moderní zázemí přímo v O2 universu nebo využívá prostory samotné O2 areny. Cateringové nabídky opíráme o dvacetiletou zkušenost v realizacích občerstvení od pětihvězdičkového menu až třeba po festivalové pojetí občerstvení.

5. Komplexnost služeb

Nabízíme komplexní balíček služeb včetně zajištění cateringu, personální podpory, bezpečnostních služeb a event managementu, což může usnadnit organizaci akce. Náš tým může pomoci s logistikou a koordinací akce.

6. Možnosti branding a využití reklamních nosičů

Prostory umožňují efektivní využití pro branding a sponzoringové aktivity, které mohou skvěle podpořit viditelnost značky v průběhu akce. Nabízíme celý katalog reklamních možností od klasických rámů až po obrazovky nebo displeje.

7. Udržitelnost a ekologie

Pro mnoho firem je důležité, aby jejich akce byla realizována s ohledem na udržitelnost a ekologické aspekty. O2 universum bylo projektováno a stavěno s cílem fungovat co nejšetrněji k životnímu prostředí.

8. Profesionální tým

Náš tým má zkušenost se stovkami akcí všeho druhu pro lokální i zahraniční klientelu. Upřímně můžeme říci, že naše práce je naším koníčkem a i my sami bychom si tyto prostory zvolili na svou vlastní akci.