Souboj na talíři LIVE – Festival hvězdných chutí: Forejt, Kašpárek a Punčochář pod jednou střechou!

15. června 2023

Kdo by nechtěl ochutnat skvělé jídlo z více než 10 restaurací, které znáte z pořadů TV Nova, jako jsou MasterChef Česko nebo Souboj na talíři? A můžete se navíc setkat s jejich hlavními hvězdami, kteří patří mezi významné kuchaře v Česku, jako jsou Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář.

Souboj kuchařů
Tuto příležitost budete mít 20. a 21. ledna 2024 na akci TV Nova Souboj na talíři LIVE, jediném velkém zimním indoor festivalu chutí konajícím se v pražském O2 universum. Během obou víkendových dnů nejen nahlédnete pod pokličku kuchařů, ale hlavně ochutnáte a sami posoudíte, kdo z nich opravdu vaří nejlépe. Navíc zažijete souboj těch největších kulinářských hvězd současnosti.

Michelinské hvězdy
Tento gastronomický svátek obohatí také třemi „Michelin“ hvězdami oceněný kuchař Jacob Jan Boerma. Bude vařit v samostatné restauraci „VIP Gourmet Experience“ a můžete si zakoupit vstupenku na jeho menu. Boerma do svých kreativních pokrmů vkládá zkušenosti z různých koutů světa, například z Asie nebo Skandinávie. Ušetříte tak peníze za cestu do jeho výjimečné holandské restaurace a ochutnáte jeho výjimečné pokrmy u nás v Praze.

Pokrmy od šéfkuchařů
Boerma nebude jediným kuchařem, od kterého budete moci ochutnat pokrmy. Vařit pro návštěvníky bude například restaurace Aromi, Valoria Restaurant, Červený Jelen, Dejvická 34, Eska, Grandrestaurant Pupp, Kampa Park, Mace Restaurant, MG Restaurace, Molo Restaurant, Mlýnec, SaSaZu, Sia Restaurant, SILQ, U Sapíků či V Zátiší Restaurant.

Hvězdní hosté
Během víkendu na vás čeká celodenní bohatý doprovodný program. Besedy, workshopy i autogramiády. I děti si přijdou na své, pro ně bude připravený dětský koutek. Dorazí také moderátoři TV Nova a herci z oblíbených seriálů.

Vstupenky v prodeji v oficiálních sítích Ticketmaster a Ticketportal. Cena lístku je 690 Kč a součástí vstupného je i konzumace v hodnotě 300 Kč. Aktuální informace o akci naleznete na oficiální stránkách akce: https://tv.nova.cz/soubojnatalirilive.

 

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 UNIVERSU JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.