Součástí koncertu Tata Bojs v O2 universu bude také vystoupení ukrajinského hudebního projektu Tonka

8. dubna 2022

Několikrát musel být výjimečný koncert Tata Bojs přesunut. O2 universum se Tata Bojs konečně dočká už 11. května 2022. Koncert bude! Ozdobí ho svou účastní také nově oznámený host hudební projekt Tonka.

Tonka je hudební projekt založený v Kyjevě na Ukrajině v roce 2018 zpěvačkou Aljonou Karas a hudebním producentem Yaroslavem Tatarchenkem jako inteligentní popová hudba zaměřená na budoucnost. O dva měsíce později se ke kapele připojil známý ukrajinský bubeník Denys Shvets. Od roku 2018 Tонка vydala 4 EP alba, 8 videoklipů, vystoupila na největších ukrajinských hudebních festivalech, jako jsou Atlas Weekend, Hedonism, Kurazh-Bazar, Dily Eco-fest a další, a podepsala smlouvu s největším ukrajinským hudebním vydavatelstvím “Masterskaya“. Toнка oslovuje srdce nových fanoušků směsicí neobyčejné idm-ové odvážné a statečné hudby, jedinečného hlasu a jemných textů. Dne 22. února Тонка představila nové minialbum „Знов молодість не буде“. (Mládí už nebude) a lyric video „Рятівник“. (Spasitel). Hlavní poselství vydání: Buďte stateční a nebojte se.

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.