Světová premiéra iMUCHA Show bude uvedena 16. února 2022 v O2 universu

28. dubna 2021

elkolepá mezinárodní multimediální iMUCHA Show se na jaře roku 2022 stane součástí českého pavilonu na EXPO v Dubaji. Zařazení show do výběru exkluzivních prezentací toho nejlepšího z jednotlivých zemí v rámci prestižní a nejvýznamnější kosmopolitní výstavy svědčí o její špičkové kvalitě a výjimečnosti.

Nový termín světové premiéry

Čeští návštěvníci však o jedinečnou příležitost zhlédnout show ve světové premiéře nepřijdou. Protože současná pandemická situace stále neumožňuje její uskutečnění ani v náhradním termínu, rozhodli se organizátoři pro přesunutí premiéry na nové datum, o němž jsou přesvědčeni, že již bude konečné a především pro všechny bezpečné.

Světová premiéra bude uvedena 16. února 2022 v o2 universu.

„Mrzí nás, že premiéru opět překládáme. Doufáme však, že návštěvníci pochopí, že jde o skutečnost, kterou není možné ovlivnit. A věříme, že o to více se budou na show těšit,“ říká Richard Fuxa, jeden z producentů projektu iMUCHA.

Všem divákům, kteří si již zakoupili vstupenky, se organizátoři omlouvají za vzniklé komplikace. „Vstupenky zůstávají v platnosti pro nové datum a není pro to třeba nic dělat. Diváci, kterým nové datum nevyhovuje, si mohou požádat o vrácení vstupného do 30. září 2021 dle pokynů na stránkách prodejní sítě Ticketmaster,“ říká Michal Dvořák, spoluautor projektu.

iMUCHA show je multimediální příběh o souboji tvořivosti a destrukce, který se odehrává na pozadí života a díla světoznámého malíře, grafika, designéra a vizionáře stylu secese – Alfonse Muchy. Současný komiksový příběh, technologicky nejvyspělejší projekce, moderní hudba, tanec, akrobacie nebo dechberoucí stage design, to všechno vypráví o životní cestě slavného výtvarníka očima mladého kreslíře komiksů.

Show je jednou ze tří částí projektu iMUCHA, který kromě ní nabízí také unikátní výstavu nejrozsáhlejší sbírky díla Alfonse Muchy a multimediální výstavu. Za projektem stojí trojice producentů – Richard Fuxa, Michal Dvořák a Igor Rattaj.

Aktuální informace o projektovém dění najdete na facebook.com/imuchaproject

 

O tvůrcích projektu:

Richard Fuxa
Úspěšný podnikatel, který vybudoval jedničku na českém trhu s venkovní reklamou v České republice. Je majitelem celosvětově nejkomplexnější sbírky děl Alfonse Muchy, která navštívila metropole jako New York, Soul, Miláno, Praha a jiné. V jeho uměleckých sbírkách dále naleznete díla Marca Chagalla nebo Bohuslava Reynka.

Michal Dvořák
Producent, skladatel, autor filmové a scénické hudby, člen skupiny Lucie, zakladatel a ředitel Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady. Mezinárodně se proslavil jako autor a producent 3D koncertního příběhu Vivaldianno, který v rámci světové tour navštívil více než 40 metropolí. Například i Londýn, Soul, Dubaj, Moskvu, Buenos Aires nebo Rijád. Spolupracoval s hvězdami jako Pierce Brosnan, Tina Guo, Hans Zimmer, Peter Gabriel, Wyclef Jean a mnoha dalšími.

Igor Rattaj
Úspěšný podnikatel a jeden ze zástupců J&T Finance Group je známý nejen díky investicím do rozvoje horských středisek, ale také díky svému působení v kulturním světě. Je majitelem jedné z největších evropských fotobank Profimedia. V roce 2019 byl promotérem evropské tour nejúspěšnější kouzelnické show The Illusionists. V roce 2018 organizoval Aerodrome festival, na kterém byly k zhlédnutí hvězdy jako Lana Del Rey, Macklemore, Wiz Khalifa a další.

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.