Televizní finále MČR Evropa 2 Taneční Skupina Roku Tour 2024 se odehraje v O2 universu

16. března 2024

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2024
TV FINÁLE – MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Nejprestižnější taneční turné v České republice právě vstupuje do svého dalšího vzrušujícího ročníku, který je plný očekávání. V historickém zlomu se televizní finále – Mistrovství České republiky, uskuteční v jednom z nejprestižnějších míst v ČR – v HALE O2 universum vedle O2 areny!

Naše soutěže jsou otevřeny pro nejlepší taneční skupiny z České a Slovenské republiky (profi show), amatérské soutěžní týmy (základní liga), a také pro úplné začátečníky (hobby liga). Každoročně nás navštíví přes 600 tanečních skupin a více než 20 000 tanečníků. U nás má šanci uspět každý a vyhrát může kdokoli. Stačí jediné – BÝT NEJLEPŠÍ!!!

Již 16 let podporujeme a motivujeme vaše tanečníky velkým množstvím cen a skvělou show, kterou moderuje Ondra Vodný. Na naše televizní finále zveme mezinárodní, profesionální porotu z celého světa, a jinak tomu nebude ani v roce 2024!!!

Třešnička na závěr – také v sezóně 2024 vezmeme celkem 10 nejlepších choreografů z českého turné + z Mistrovství Evropy Best Dance Group Opatija (Rijeka) – Chorvatsko, na 10 dní do mekky světového tance – do New York City!!!

Přidej se k nám a užij si soutěže plné radosti, vášně a talentu! Těšíme se na tvoji účast!

 

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2024
TV FINÁLE – MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Počet akcí 3:

7.6. 2024 – DOSPĚLÍ + SENIOŘI
– Pá: 8:00
– O2 universum
8.6. 2024 – DĚTI + POSTUPY BABY
– So: 8:00
– O2 universum
9.6. 2024 – JUNIOŘI + EXHIBITION
– Ne: 8:00
– O2 universum

 

INFORMACE O AKCI:

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2024
TV FINÁLE – MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Televizní finále MČR Evropa 2 Taneční Skupina Roku Tour 2024.
Nejlepší taneční skupiny se utkají o titul absolutního vítěze – Taneční skupina roku 2024. Každý rok naši soutěž navštíví přes 600 tanečních skupin, více než 20 000 tanečníků a diváků. Šanci u nás dostane každý.
VYHRÁT MŮŽE KDOKOLIV. Stačí jediné – BÝT NEJLEPŠÍ!!!

Již 16 let plníme naše sliby a zvyšujeme laťku soutěží v České republice. Každý rok společně s Českou televizí odvysíláme tři finálové pořady, které se samostatně věnují dětské, juniorské a dospělé kategorii. Nebude tomu jinak ani v roce 2024!!!

Stejně tak jako v roce 2023, i v tomto roce budeme natáčet 30 minutový pořad z Mistrovství Evropy (HIP HOP UNITE + BEST DANCE GROUP) v chorvatské Opatiji.
Nejlepší skupiny a choreografy posíláme již 10 let do nejlepších tanečních škol v USA – do New Yorku, Los Angeles nebo Las Vegas.

Pátek – TV finále MČR kategorie dospělí a senioři
Sobota – TV finále MČR kategorie děti
Neděle – TV finále MČR kategorie junioři a exhibition

https://www.tanecniskupinaroku.cz/

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.