Thomas Begersen a Nick Phoenix představí svou špičkovou hudební produkci Two Steps From Hell známou nejen z filmových trháků již podruhé v pražském O2 universu

15. listopadu 2022

Po velkém úspěchu s fenomenální show v červnu 2022 dvakrát po sobě vyprodali pražskou halu O2 universum, potvrdili autoři Two Steps From Hell: Live návrat do Prahy 16. září 2023 v rámci “Europe Tour 2023”.

Thomas Bergersen a Nick Phoenix se svojí kalifornskou produkční společností Two Steps From Hell překonávají snad každý streamovací rekord. Díky čtyřem miliardám přehrání na YouTube, miliardou přehrání na dalších streamovacích službách a čtyřem platinovým deskám, se Two Steps From Hell právem řadí mezi jedny z nejúspěšnějších hudebních projektů v historii. Na svoje první turné se vydali skladatelé právě loni, a dočkali se nadšených ohlasů. Jejich hudbu totiž zná úplně každý, ať už si to uvědomuje nebo ne, zejména pak filmoví fanoušci, hráči video her, jejich hudba zní v mnoha reklamách, sportovních událostech, trailerech a videích na YouTube, Instagramz nebo TikToku.

Two Steps from Hell se vydávají se svými soundtracky na živé koncertní turné po celé Evropě s orchestrem, pěveckým sborem a sólisty, na kterém nevynechají ani Prahu a tuzemským fanouškům tak nabídnou vzrušující show působící na všechny lidské smysly. Napínavá cesta světem epické hudby, (nejen) lidské fantazie, hudební mystiky, dramatu a jedinečných tónů Thomase Bergersena a Nicka Phoenixe slibuje jedinečný a nezapomenutelný prožitek.

4. listopadu 2022 vyšlo ve vydavatelství Sony Music album “Two Steps From Hell: Live”.

Vstupenky v prodeji od 15. listopadu 2022 v 10 hodin v prodejní síti Ticketmaster. Show pořádá Semmel Concerts a Tomek Productions ve spolupráci s Bestsport, a.s.

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.